انواع طلق و ویژگی آن ها

فروش طلق

فروش طلق


در این مقاله می‌خواهیم شما را با انواع طلق آشنا کنیم و تمامی نکات‌ مهم را به شما بگوییم. هدف از نوشتن این مقاله این بوده که شما با طلق ها و ویژگی و مزایای آن ها بیشتر آشنا شوید و بدانید که این محصول خوب را از کجا تهیه کنید؛ بنابراین ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

طلق چیست؟

امروزه در اطراف ما لوازم بسیاری وجود دارد که دارای جنسی به نام طلق هستند آن ها از مواد متفاوتی ساخته می‌شوند و دیگر نمی شود که آنها را نشناسیم؛ قطعا همه‌ی شما از آن ها استفاده‌ کرده‌اید و قصد دارید که آن ها را خریداری کنید.

ویژگی های بسیاری که این محصول دارد باعث شده که امروزه، در مکان ها و صنعت های بسیاری از آن استفاده کنند.

ویژگی های طلق عبارتند از

  • شفافیت زیاد
  • مقاومت آنها در برابر نور خورشید و ضربه
  • ثبات رنگ  و از بین نرفتن آن ها می تواند یکی از بهترین ویژگی های طلق ها باشد.

طلق ها به طور کل بین مردم بسیار طرفدار پیدا کردند و همین وزن کم آنها باعث شده است که نسبت به شیشه ها برتر باشند همچنین شکنندگی آنها نیز بسیار کمتر از شیشه ها بود و همین مقاومت خوب آن ها باعث شده است که این محصول در رده‌ی اول محصولات پلاستیکی قرار بگیرد.

طلق های نیز از رنگ‌بندی های بسیاری برخوردار هستند البته رنگ های شفاف و شیشه‌ای آنها نیز وجود دارد که شما می توانید با توجه به نیازتان از سایت ما هر رنگی که دوست دارید باابعاد و ضخامت مورد نظرتان از ما سفارش دهید تا که ما آن ها را در کوتاه ترین زمان به دست‌تان برسانیم.

انواع طلق ها

طلق ها نیز مانند بسیاری از محصول ها دیگر به چند نوع تقسیم می‌شوند که ما طلق پلاستیکیِ شفاف داریم و نوع دیگر آن طلق های مات رنگی است که هر دو نوع این طلق ها در مکان های متفاوتی استفاده می‌شوند و کاربرد های به خصوص خود را دارند و حتی می توان آن ها را به عنوان جایگزین مناسبی در برابر شیشه ها نام برد.

انواع طلق را با نام های مستعارشان بخواهیم در ادامه مطلب برایتان به دو دسته تقسیم کنیم باید به طلق های شیشه ای و ضد آفتابی اشاره‌ی روشنی کنیم.

برعکسِ نوع طلق ها، این محصول انواع و مدل های بسیاری دارد که هر کدام برای کاری مناسب است. این می‌تواند که مزیت خوبی برای طلق ها محسوب شود. شاید برای شما نیز جالب باشد که می‌توانید طلق را در چه مکان هایی استفاده کنید خب ما شما را آگاه می‌سازیم.

معمولا طلق ها را در جاگذاری سقف های کاذب داخل خانه و یا نماهای بیرون و برای سقف های نورگیر وُ فانتزی پاسیو استفاده می‌‌کنند.

 تفاوت بین طلق تک جداره و دوجداره

خب ما طلق های تک جداره و دو جداره موجود داریم که در برخی مکان هایی که شما قرار است از طلق های رنگی به جای شیشه‌ای و آیینه ای استفاده کنید، اگر که ظاهر کار برایتان اهمیت ندارد می‌توانید برای کاهش شکسته شدن و ضربه دیدگی از طلق های رنگی دو جداره استفاده کنید و برعکس آن اگر برای حفظ ظاهر و زیبایی می خواهید از طلق ها استفاده کنید طلق های یک جداره مناسب تر خواهد بود.

چرا باید از طلق به جای شیشه استفاده کنیم؟

امروزه با پیشرفتی که ما در تکنولوژی کردیم باید که در عرصه‌ی شیشه ها شاهد محصولاتی نوین باشیم که بیایند و جای شیشه ها را بگیرند؛ محصولی که امروزه مردم آن را پسند کردن و به جای شیشه از آن استفاده می کنند، طلق ها هستنند و به علت کدری و شفافیت کم آن ها مردم راضی نبودند که از این محصول استفاده کنند اما امروزه با تغیراتی که طلق ها کردند هر فردی دوست دارد که از این محصول استفاده کند.

در حال حاضر امروزه پیشرفت صنعت شیشه به قدری است که قادر نخواهید بود از فاصله 2 متری یا حتی بیشتر  فرق شیشه و طلق رنگی را تشخیص دهید و اگر صادق باشیم این یکی از بهترین تغیراتی بوده که طی این سال ها رخ داده و ما شاهد آن بودیم.

قیمت طلق های با کیفیت خوب

همه‌ی ما می دانیم که شرط اول هر خرید دانستن قیمت آن است حتی خود من نیز این‌گونه هستم که تا اگر قیمت وسیله‌ای را ندانم شاید ترغیب نشوم که آن را خریداری کنم. به همین دلیل اگر شما هم در این مقاله به جست وُ جوی قیمت بورس طلق ها هستید و یا می خواهید قیمت آن ها را به صورت تک عمده ‌ای بدانید بهتر است که به سایت ما رجوع برده و از آنجا قیمت ها را مشاهده نمایید.

البته شما با تماس گرفتن با همکاران ما سریع تر به نرخ های قیمت طلق ها دست‌می یابید و این گونه تمام ابهام های ذهنتان در زمینه‌ی قیمت طلق ها برطرف خواهد شد؛ مجموعه‌ی آریا پلکسی بهترین قیمت ها را برای شما در نظر می‌گیرد که شما می توانید در خرید محصول خود بسیار سود کنید.

پلکسی گلاس

پلکسی گلاس شما را به یاد چه می‌اندازد؟ طلق ها، درست است پلکسی گلاس ها همان طلق های شیشه ای هستند که یک نوع دیگر این محصول به شمار‌می آیند و شاید شما کمتر این چنین اسم آن ها را شنیده باشید، اما این محصول ها اسم های بسیاری دارند که در بازار به صورت های گوناگون شناخته ‌می شوند. این را از یاد نندازیم که طلق ها هستند که امروزه یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت آریا پلکسی است و بیشتر افراد برای جایگزین کردن آن ها با شیشه ها، آن ها را از  ما خریداری می کنند.

این طلق ها هم مانند شیشه ها از طرح ها گوناگونی مانند شفاف، مات، طرح دار و …برخوردار هستند که با توجه به مکان ها و استفاده وُ کاربر این محصولات تشخیص داده می‌شود که هرکدام از این طلق ها برای کدامین کار مناسب است.

شما حتی می توانید که با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و از ما راهنمایی های لازم را جهت خرید این محصول ها بگیرید.

پلکسی گلاس اکرلیک

این نوع طلق ها از کیفت بسیار خوبی برخورد دار هستند که آن هم به دلیل آن بوده که این طلق ها محصولات وارداتی کشور تایوان می باشند و مزیت های زیادی را نسبت به طلق های ایرانی همراه خود دارند و شفافیت آن ها نیز بیشتر است؛ به همین دلیل جای تعجبی نیز نخواهد داشت که هزینه و قیمت آن از طلق های دیگر بیشتر باشد.

برای ساخت ماکت ها و تمیز در آمدن طلق ها پیشنهاد می شود که از نوع اکرلیک آن ها استفاده کنید؛ این گونه در برش با دستگاه های مخصوص و یا چسباندن قطعات به آن ها ماکت خراب نخواهد شد و کار تمیز و مناسب به دست می‌اید.

پلکسی ایرانی

طلق های ایرانی از پلاستیک خالص ساخته شده‌اند که در بازار بسیار یافت می‌شوند شرکت آریا پلکسی نیز این محصولات را به فروش می‌رساند و اگر شما علاقه به خرید کردن محصولات وطنی دارید می توانید که این نوع پلکسی را برای کاری که مورد نیازتان است خریداری کنید.

طلق شفاف شیشه

این نوع از طلق ها به دلیل شفاف بودنشان به شیشه ها بسیار شبیه است و در واقع افراد متوجه نخواهند شد که در مکانی شیشه نصب شده است یا طلق و همین مزیت خوبی است که می توانیم آن را نام ببریم. قیمت طلق شفاف از شیشه ها بسیار کم‌تر است و شما بدین‌گونه در خرید طلق شفاف سود می‌کنید.

طلق دوغی

اگر شما در این فکر هستید که طلقی خریداری کنید که دید مستقیمی به یک مکان را نداشته باشید و از بین ببرید طلق ها دوغی می تواند که گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد و این نوع طلق ها را طلق های اوپال نیز می‌نامند که طرفدار زیادی نیز در بین مردم دارد.

بهتر است که به این نکته نیز اشاره کنیم که طلق های دوغی یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین طلق ها برای استفاده در سقف های کاذب است.

اگر شما نیز این محصول را می خواهید بر روی این لینک کلید کنید تا به صفحه‌ی فروش این محصول شما را ببریم. 

 طلق ضدآفتاب

نوع دیگری از طلق ها نیز وجود دارند که بیشتر مناسب برای فضاهای بیرونی خانه هستند و آن هم به دلیل آن است که آن‌ها خاصیت آن را دارند که در معرض نور آفتاب قرار بگیرند؛ بنابراین شما هم اگر به دنبال چنین محصولی بودید که بتوانید در فضای باز و نماهای گلخانه هایتان از آن استفاده کنید این همان چیزیست که شما دنبالش بودید.

از کجا چنین طلق ها را سفارش دهیم

خوب حال که شما انواع طلق و مزیت های آن ها مطلع شدید باید بدانید که از کجا انواع طلق خوب را خریداری کنید. فکر می کنم خودتان خوب بدانید که دیگر مانند قبل نمی توان به هر سایت یا هر فردی اعتماد کرد و این هم به دلیل آن است که امروزه بسیار کلاهبرداری می‌شود و پول های زیادی دزیده خواهد شد و ما هر روز افرادی را می بینیم که با این مشکل مواجه هستند.

بنابراین به دلیل آن که آریا پلکسی چندنین سالِ که در این زمینه فعالیت می‌کند و مشتریان به خصوص خود را دارد می تواند به شما ضمانت کند که بهترین محصولات را از ما خریداری کنید.

مقالات

طلقمقاله

امکان ارسال نظر وجود ندارد!