ورق پلکسی گلاس اکریلیک شفاف

ورق پلکسی گلاس اکریلیک شفاف

اکریلیک ( نام های تجاری مانند Perspex یا Plexiglass شناخته می شود)  و یک پلاستیک سفت و سخت است. تراکم آن نسبت به شیشه کمتر از نصف است، اما مقاومت آن به شدت افزایش یافته است.

ورق پلکسی نوعی از ورق های اکریلیک هستند که مصارف تزئینی دارند.جریانهای اکریلیک (PMMA) کیفیت بیشتری نسبت به اکریلیک اکسترود ارائه می دهند.

دسته: برچسب: ,

توضیحات

پلکسی گلاس اکریلیک شفاف (نام های تجاری مانند Perspex یا Plexiglass شناخته می شود)  و یک پلاستیک سفت و سخت است. تراکم آن نسبت به شیشه کمتر از نصف است، اما مقاومت آن به شدت افزایش یافته است.

ورق پلکسی نوعی از ورق های اکریلیک هستند که مصارف تزئینی دارند.جریانهای اکریلیک (PMMA) کیفیت بیشتری نسبت به اکریلیک اکسترود ارائه می دهند.

مهم ترین کاربرد ورقهای پلکسی

  1. پلکسی در کارهای لوکس و فانتزی مورد استفاده قرار میگیرد.
  2. ساخت انواع آینه های تزئینی و وسایل دکوراتیو از جمله مهم ترین کاربرد های آینه ورق پلکسی گلاس محسوب می شود.
  3. سطح فوق العاده روشن آن، برای برنامه های کاربردی طراحی داخلی، نمایش ها، لامپ ها و جواهرات ایده آل است.

کاربرد های پلکسی گلاس اکریلیک شفاف

استفاده در ساخت استند های تبلیغاتی،ساخت استند های لوازم آرایشی،ساخت لوح تقدیر،ساخت نورگیر و سقف کاذب،استفاده به عنوان شیشه در درب و پنجره های ساختمان،استفاده به عنوان چراغ ها و شیشه های اتومیبل،استفاده در زیباسازی و دکوراتیو منزل،استفاده در ساخت کلاه ایمنی،استفاده در سالن های ورزشی و باشگاه ها،استفاده در محیط های عمومی و ایستگاه های اتوبوس،ساخت درب های اتوماتیک،ساخت عینک طبی،استفاده در حمام و سرویس های بهداشتی،پارتیشن بندی اماکن تجاری و اداری،استفاده در باجه های بانک ها،از پلکسی رنگی در ترمیم معماری های قدیمی استفاده می شودو بسیاری کاربرد های دیگر

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم