طلق برای روی میز

طلق (بهترین جایگزین برای شیشه)

امروزه با پیشرفت علم از طلق ها در جاهای بسیاری استفاده می شود. در ساختمان سازی و برای جاهایی که نیاز است فضایی پوشیده شود؛ یا جاهایی که نیاز است از شیشه استفاده شود از طلق ها و پلکسی ها استفاده می کنند. شرکت آریا پلکسی انواع مختلفی طلق از جمله: طلق های رنگی شفاف، طلق های رنگی مات، طلق های سفید شفاف و سفید مات را تولید می کند. در این مقاله از سایت آریا پلکسی به موضوع طلق برای روی میز که اکثرا از طلق های سفید شفاف استفاده می شود می پردازیم.

 

طلق برای روی میز

درگذشته های نه چندان دور برای روی میز از شیشه و پارچه استفاده می کردند. شیشه به دلیل سنگینی و شکنندگی علاوه بر حمل و نقل سخت، از قیمت بالایی هم برخوردار است. پارچه هم با اینکه سنگین و شکننده نیست اما براحتی آب و مایعات دیگر را از خود عبور می دهد. به همین خاطر امروزه طلق های رومیزی شفافی به بازار آماده که نه تنها شکننده نیست بلکه آب و مایعات دیگر را از خود عبور نمی دهد.

طلق های رومیزی سبک و ارزان قیمت هم هست. این طلق ها قابل انعطاف بوده و به راحتی با یک پارچه نمدار و آب گرم و صابون تمیز می شود. بیشتر از این طلق ها در رستوران، بر روی میز ناهار خوری یا میز محل کار استفاده می شود.

طلق برای روی میز

مزیت های طلق رومیزی

همیشه برای داشتن یک خرید خوب باید از مزایای آن محصول آگاه شد برای همین در این مقاله به بیان مزیت های طلق رومیزی پرداخته می شود:

از میزهای محل کار و منزل شما محافظت خوب می کند.

  • ضد آب است و به هیچ عنوان آب یا مایعات دیگر را از خود عبور نمیدهد.
  • در صورت درست تمیز کردن شفافیت خود را از دست نمی دهد.
  • تمیز کردن آن آسان است و با یک دستمال نمدار و آب گرم و صابون تمیز می شود.
  • نرم و قابل انطاف است.
  • ضد خش است.
  • بدلیل نشکن بودن کم خطر است.
  • دارای قیمت مناسب می باشد.
  • برای میز های دارای طرح مناسب است و طرح میز بدلیل شفافیت این نوع طلق پنهان نمی شود.

جنس و مشخصات طلق رومیزی

برای پاسخ به این سوال که جنس طلق چیست باید بیان شود که:

Pvc  نوعی پلاستیک است که از مواد پلیمری تهیه شده. بخاطر ضد خش و ضد آب بودن؛ با پیشرفت علم در وسایل دکوری و کاربردی منزل مثل: استند، جاکفشی و کمد استفاده می شود.

جنس این رومیزی ها از pvc نرم است. ضخامت این طلق ها از 0.5، 0.8، 2، 3، 4، 6، میلی متر و رول های 140 سانتی متری قابل عرضه است. برای رومیزی بیشتر از طلق های 2 میلی متری استفاده می شود.

سخن پایانی:

حال که به این مطلب پرداخته شد که طلق چیست، چه کاربردی دارد و طلق برای روی میز چه مزیت هایی نسبت به شیشه یا پارچه دارد؛ می توانید برای دانستن قیمت و خرید طلق های با کیفیت به سایت فروشگاهی آریا پلکسی مراجعه کنید.

منبع: www.mediator-divorce.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم