جعبه پلکسی

مشاهده همه 4 نتیجه

باکس پلکسی گلاس ساده

طلق پلکسی گلاس

جعبه پلکسی شفاف به باکس هایی گفته میشود که از جنس پلکسی گلاس هستند و برای نگهداری و نمایش کالا و محصولات خاص مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع باکس پلکسی گلاس 4 دیواره جانبی و یک صفحه رویی دارد. به صورتی دیگر می توان گفت که این جعبه ها کفی ندارند. این مدل از باکس های شیشه ای به عنوان کاور هم مورد استفاده قرار می گیرند.

جعبه پلکسی گلاس چیست؟

به جعبه های ساخته شده از پلکسی گلاس که به جهت کاربرد های گوناگی مورد استفاده قرار می گیرند جعبه پلکسی کوچک یا باکس شفاف پلکسی می گویند. از این نوع جعبه ها در نمایش کالا ها و محصولات خاص یا نگهداری لوازم خاصی استفاده می شوند. آریا پلکسی ارائه کننده بهترین جعبه پلکسی گلاس های بازار تمام تلاش خود را برای ارائه باکس های پلکسی با کیفیت و قیمت مناسب به کار گرفته است و به جهت حفظ رضایت شما مشتریان گرامی تلاش می کند.

جعبه پلکسی به عنوان ظروف و نگهدارنده مواد غذایی و سایر وسایل

جعبه پلکسی لولایی بصورت قفل دار یا بدون قفل تولید می شود. این جعبه همانند شیشه شفاف می باشد.

این نوع از جعبه های پلکسی گلاس در صورت اینکه بصورت ساده باشند دارای 4 صفحه پلکسی گلاس و 1 صفحه رویی می باشند و در صورتی که بصورت باکس کامل باشند دارای 6 صفحه پلکسی گلاس مقاومت در برابر ضربه و شفاف تشکیل می شوند. در پلکسی گلاس های معرفه شده در آریا پلکسی شما می توانید با انتخاب هریک از مدل های مد نظر خود اقدام به سفارش هریک از ما کنید.

انواع جعبه پلکسی گلاس در آریا پلکسی

باکس پلکسی کاملا شفاف شبه شیشه می باشد و به دلیل ضخامت بالای آن در برابر ضربه ایمنی بیشتری نسبت به شیشه دارد. این جعبه در ابعاد مختلف در بازار عرضه شده است

این جعبه یکی از باکس شفاف است که مناسب نمایش کالا با وضوح بالا می باشد. این جعبه از مواد اولیه با دوام و ضخیم تولید شده است همین امر باعث شده تا این جعبه با کیفیت و ماندگاری بالا باشد.

بیشترین کاربرد جعبه پلاکسی گلاس ساده، نگهداری و نمایش کالا می باشد. به این صورت که این نوع باس 4 دیواره و صفحه رویی و فاقد کفی می باشد. این باکس به صورت کاور بر روی کالا قرار می گیرد

این نوع باکس به صورت در دار طراحی شده و درب باکس جعبه پلکسی به صورت قفل دار یا بدون قفل می باشد. ورق کاربرده شده در این جعبه، در مقابل خراشیدگی و ضربه مقاومت بالایی دارد. همچنین شفافیت این باکس همانند شیشه می باشد و کالا با وضوح بالا درباکس جعبه پلکسی لولایی نمایش داده می شود.

 

 

ابعاد و ضخامت جعبه های پلکسی گلاس

جعبه پلکسی با توجه به ابعاد مختلف با ضخامت های متفاوت ساخته میشود. به طور کلی استاندارد مشخصی برای تعیین این ضخامت ها وجود ندارد. اما می توان فاکتور ضخامت را از دو نظر بررسی کرد. ابتدا اینکه تعیین شود که باکس شفاف پلکسی در چه زمینه ای کاربرد دارد؛ چون برای کارهای لوکس و تزئینی معمولا از پلکسی گلاس ضخیم تر استفاده میشود. البته این را باید در نظر داشته باشید که هر چه ضخامت بیشتر شود به همان اندازه وزن آن هم افزایش می یابد.

مورد دومی که باید به آن توجه داشت، محل نصب جعبه پلکسی است. زیرا برای باکس هایی که بر روی میز یا پایه قرار می گیرند، این افزایش وزن مشکل آنچنانی بوجود نمی آورد. اما برای باکس هایی که به دیوار متصل میشوند باید پارامترهای دیگری را در نظر گرفت. البته راهکاری که در چنین شرایطی پیشنهاد میشود این است که از ضخامت متوسط برای ساخت باکس استفاده شود و از نصب محکم آن بر روی دیوار اطمینان پیدا کرد.

مزیت جعبه پلاکسی گلاس نسبت به سایر متریال ها

جعبه باکس پلاکسی رز

این جعبه با ضخامت بالا و مقاوم در برابر ضربه، امنیت بیشتری نسبت به شیشه داشته و برای نگهداری گل و سایر کالا مناسب است.

جعبه پلکسی گلاس همانطور که از نامشان مشخص است از متریال پلکسی گلاس استفاده می کنند. این متریال امروزه به عنوان جایگزینی برای شیشه استفاده می شود و در بسیاری از صنایع ، تزئینات ساختمانی و داخلی و خارجی مورد استفاده گسترده قرار می گیرد.

پلکسی گلاس ها دیگر همانند شیشه به راحتی نمی شکنند. خطر آسیب دیدن از شکستن پلاکسی گلاس نسبت به شیشه بسیار بسیار پایین است. نور با با درصد بالای 90% از خود عبور می دهند و در انواع سایز ها و ابعاد برش زده می شوند. همچنین پلاکسی گلاس با توجه به سبکی قابل توجه نسبت به شیشه امروزه مورد استقبال بالایی نیز قرار گرفته است.

از دیگر مزیت های جعبه پلاکسی گلاس می توان به دقیق برش خوردن انها اشاره ای داشت ، جعبه های پلاکسی گلاس به دلیل اینکه عموما به عنوان یک وسیله برای نمایش محصولات در نمایشگاه ها و مکان های مختلف استفاده می شوند بایستی بصورت دقیق برش داده شوند. بنابر این این جعبه ها پس از طراحی در اندازه های دلخواه مشتریان ، لیزرکات می شوند و پس از مونتاژ صفحات و تک تک قطعات در کنار یکدیگر ، توسط چسبی به نام چسب پلکسی کلروفرم به همدیگر چسبانده می شوند.

کاربرد های باکس پلکسی گلاس

طلق پلکسی گلاس

حالا که در مورد انواع جعبه پلکسی و مزیت های آن نسبت به سایر متریال ها آگاه شدید بهتر است است از کاربرد های جعبه پلکسی شفاف نیز آگاه شوید.

جعبه پلکسی در نمایشگاه ها به جهت نمایش محصولات مختلف ، ماکت های طراحی شده ، محصولات جدید به نمایش گذاشته شده ، به عنوان کاور بروشور های بزرگ تبلیغاتی و یا لوگو شرکت های تولید کننده و بازرگانی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از پلاکسی گلاس در برخی مواقع به عنوان ویترین فروشگاه ها و مغازه ها استفاده می شود.

جعبه پلاکسی ها استفاده های دیگری نیز دارند از جمله اینکه جدیدا از باکس گل پلکسی گلاس استقبال زیادی شده است و بسیاری برای داده هدیه ای نفیس به دیگران از این نوع کاور های مقاومت و شفاف استفاده می کنند.

همچنین جعبه های پلکسی گلاس دردار برای رای گیری های کوچک و بزرگ ، به عنوان محفظه ذخیره وسایل تفریحی بچه ها بصورت امن و بدون خطرهای شیشه اما شفاف و ترنسپرنت استفاده می گردند.

از جعبه های پلاکس گلاس لولایی عموما به عنوان صندوق های خاص و یا جعبه های نمایش محصولات قیمتی و مهم استفاده می گردد ، همچنین از این نوع جعبه پلاکسی در نگهداری طلا و زیورآلات نیز بصورت امن استفاده می گردد. البته دقت داشته باشید که برای نگهداری نمایشی زیورآلات بیشتر از جعبه های پلاکسی گلاس کوچک و سایز های خاصی استفاده می گردد که بصورت سفارشی تولید می شوند.

قیمت باکس پلکسی چقدر است؟

قیمت باکس پلکسی گلاس

جعبه پلکسی در ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه شده است.این محصول با مواد اولیه با کیفیت و دوام بالا تولید می شود.

قیمت باکس پلکسی گلاس با توجه به ابعاد طول، عرض و ارتفاع متغیر است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت باکس طلقی با کارشناسان سایت در ارتباط باشید تا پس از مشخص شدن ابعاد مورد نظر، شما را راهنمایی کنند.

بهتر است بدانید که جعبه پلکسی گلاس از لحاظ فرم به دو نوع مکعبی و مکعب مستطیل دسته بندی میشود. باکس هایی که قاعده آن مربعی شکل است باکس مکعبی و جعبه هایی که قاعده آن مستطیلی است، باکس معکب مستطیل است.

شما می توانید برای خرید باکس پلکسی ارزان در بهترین کیفیت از طریق همین صفحه از سایت آریا پلکسی اقدام کنید.

منبع : amazon.com