ورق پلی کربنات چند جداره

ورق پلی کربنات چند جداره

ورق پلی کربنات چند جداره : مجموعة وسیع گسترده ای از خواص و خصوصیات ویژه ورق پلی کربنات چند جداره را به انتخاب اکثریت مشتریان در خیلی از استفاده‌های شیشه‌های ایمنی و امنیتی تبدیل کرده است، این خصوصیات مثل شفافیت بسیار زیاد، مقاومت درمقابل ضربه‌ به صورت عالی، مقاومت گرمائی بالا و مناسب، داشتن پایداری ابعادی به مقدار قابل توجه، داشتن خواص عایق حرارتی بالا، قابلیت بازیافت آسان و فرایند پذیری بسیار عالی هستند، این نوع ورقه ها طی عملیات برش و سوراخکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مطلب از سایت آریا پلکسی قصد داریم درباره ورقهای پلی کربنات چند جداره، ورق پلی کربنات مات، ورق پلی کربنات شفاف، ورق پلی کربنات تخت، ورق پلی کربنات گلخانه، قيمت ورق پلی کربنات، رنگ های ورق پلی کربنات، اندازه ورق پلی کربنات، قیمت ورق پلی کربنات رولی صحبت کنیم. این ورقه ها دارای قابلیت به کار برده شدن در فضاهای مختلف اعم از داخل و خارج ساختمان را دارا هستند. برای استفاده هاي خارجی یک لایه مقاوم UV جهت مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش در یک سمت ورق نصب می‌گردد. برای مطالعه درباره این ورقه‌های پرکاربرد در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مزیت‌های ورق پلی کربنات چند جداره

ورق پلی کربنات چند جداره با دارا بودن لایه‌ی مقاوه در مقابل اشعه ماوراء بنفش به برای زمان طولانی و در مدت زمان بالا مقاومت و کارکرد خودرا حفظ خواهد کرد. به دلیل وجود ساختار چند لایه در این ورقه ها. هزینه های مورد نیاز برای گرمایش در فصل سرما کاهش چشمگیری پیدا می‌کند و همچنین گرمای زیاده از حد تابستان را نیز کنترل می‌کند. وزن بسیار سبک این ورقه ها حمل و نقل آنها را به کاری آسان و بسیار کم هزینه تبدیل کرده است. با خرید این ورقه ها از ایمنی بالایی برخوردار خواهید بود و از هدر رفتن انرژی جلوگیری خواهید کرد، به این خاطر که هوا میان دو دیواره حبس شده و همین امر از مصرف انرژی جلوگیری بسیاری می‌کند.

ابعاد استاندارد

به طور معمول استاندارد ورق پلی کربنات چند جداره به صورت زیر میباشد:

  • ضخامت:

۴-۶ میلیمتر به صورت دو جداره

۸-۱۰ میلیمتر به صورت دو یا سه جداره

۲۰-۱۶ میلیمتر به صورت سه جداره ساده یا x3

  • سایز استاندارد در ورق پلی کربنات چند جداره:

Mm 6000*2100 و mm 12000*2100

البته لازم به ذکر است که اگر میزان سفارش از مقداری بیشتر باشد می‌توان ابعاد را با توجه به نیاز مشتری تدارک دید.

کاربردهای وسیع ورقهای پلی کربنات

ورق پلی کربنات چند جداره درای خواص نوری و پرداخت سطحی بسیار خوبی هستند. استفاده و به کارگیری این ورقه ها بسیار آسان است و در دماهای گسترده ای از -40 تا +120 درجه قابل به کارگیری هستند. علاوه بر اینها، این نوع ورقه های دارای خواص مهم مکانیکی، گرمائی و همچنین الکتریکی بسیار فوق العاده‌ای می‌باشند.  قابلیت شکل دهی عالی و بازیافت آسان دارند و خاصیت خود خاموش شوندگی بر محبوبیت آنها افزوده است. بی دلیل نیست که این ورقه ها  از کاربردهای وسیعی در صنایع مختلف و متنوع ساختمانی برخوردار هستند

عایق حرارتی مناسب

در جاها و کاربردهایی که مسئله عایق حرارتی مهم باشد، ورق پلی کربنات چند جداره کاربرد بسیار زیادی پیدا می‌کند و مناسب خواهد بود. این فرم از ورق های پلی کربنات چند از لحاظ حرارتی در مقایسه با ورق‌های دارای یک جداره بسیار مناسب تر هستند. به طور کلی اطلاف حرارت در این ورقه ها بسیار بسیار کم خواهد بود.

سخن نهایی

ورق پلی کربنات چند جداره بخاطر داشتن خصوصیات اشتعال ناپذیری و خود خاموشی، مقاومت بالا مقابل شکستگف، سبکی و در عین حال ارزان بودن و داشتن قیمت بسیار مناسب تبدیل به جایگزین بسیار خوب و مناسبی برای شیشه و پلاستیک شده است. علاوه بر این، به جلوگیری کردن از تراکم و جمع شدن رطوبت مثلا چکه کردن آب از سقف سازه هم کمک زیادی می کند. اگر دنبال سقفی می‌گردید که نصب کردن آن کار ساده ای باق سلام و درعین حال در مقابل ضربه مقاومت بالایی داشته باشد، با در نظر داشتن این ورقه ها میتوانید با قیمت بسیار مناسبی خرید و انتخابی بسیار مناسب داشته باشید.برای دریافت مشاوره با خرید این ورقه های پلی کربنات چند جداره و کسب اطلاعات از قیمت و شرایط موجود برای خرید و نصب، با متخصصان ما در سایت آریا پلکسی در ارتباط باشید.

منبع : acplasticsinc.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم