ورق پلکسی کریستال مشجر

ورق پلکسی کریستال مشجر

سایز: 100X100, 122X183, 122X61, 122X91, 200X100, 61X183, 61X61, 61X91

ضخامت: 10 میل, 2 میل, 2.8 میل, 4 میل, 5 میل, 6 میل, 8 میل

دسته: برچسب: ,

توضیحات

ورق پلکسی کریستال

ورق های پلکسی کریستال یا ورق کریستال یکی از انواع ورق پلکسی است که در صنایع راه و ساختمان و تزئینات خانگی مورد استفاده گسترده قرار می گیرند. ما در فروشگاه آریاپلکسی تمام تلاش خود را بر این داشته ایم که محصولات ورق کریستال با قیمتی مناسب و کیفیت بالا برای شما فراهم آوریم و ارائه داشته باشیم.

کاربرد ورق پلکسی کریستال

ورق پلکسی کریستال مشجر شفاف بدون رنگ

ورق های کریستال بصورت عمده در معماری ساختمان ها و مکان عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از این نوع ورق کریستال به جهت مقاومت بالای آنها در سقف کاذب و یا حتی با ضخامت های بسیار بالا در کف پل های شیشه ای استفاده می کنند. البته برای استفاده در پل های شیشه ای بی رنگ گواهی های عمرانی و معماری برای آنها مورد نیاز است که باید با مهندس عمران و معماری خود صحبت کنید.

همچنین استفاده های دیگری که از این ورق های کریستال می شود در صنایع بسته بندی و ظروف یکبار مصرف است. همچنین در صنایع تزئینی نیز از این مواد اولیه در واقع استفاده می شود. ورق کریستال در واقع مواد اولیه متریال بسیاری از کارها در کسب و کارها و صنایع است.

ورق پلکسی کریستال را کارگاه ها خریداری و با برش دقیق لیزر آنها را برش میدهند و برای کارهای مختلف خود استفاده می کنند. همچنین همانطور که گفتیم ممکن است آنها را با روش های فراوری خاص دیگری تبدیل به محصولاتی جذاب دیگر کنند.
یک موردی که در هنگام خرید و یا گرفتن قیمت ورق ها بایستی به آنها دقت کنید سایز ، ابعاد ، ضخامت ، مات یا شفاف بودن و رنگ ورق های پلکسی کریستال است.

سایز ورق پلکسی کریستال

سایز ورق های کریستال یکی دیگر از مواردی است که بایستی به آنها توجه کافی را داشته باشید. در صورتی که شما یک کارگاه هستید و می توانید خود خدمات برش لیزر را انجام بدهید پس حتما بهتر می دانید که بایستی از چه سایزی ورق پلکسی خود را تهیه کنید.

اما در صورتی که بصورت شخصی و یا پیمانکاری می خواهید از این ورق های کریستال استفاده کنید حتما با تماس با ما در فروشگاه آریا پلکسی (شماره بالای سایت: 09124837390) با کارشناسان ما در فروشگاه مشورت های لازمه را داشته باشید تا سایز و ابعاد دقیق خود را خریداری کنید و درصورتی که نیاز داشتید ما با خدمات برش لیزر خود قطعات شما را بصورت کاملا دقیق و تمیز برایتان در بیاوریم و تحویل دهیم.

در ادامه این بخش از مقاله به سایز و ضخامت های ورق پلکسی کریستال موجود در فروشگاه آریا پلکسی پرداخته ایم که می توانید برای رفع نیاز خود حتما به آنها توجه لازم را داشته باشید.

سایز ورق پلکسی کریستال موجود در آریا پلکسی:

100X100, 122X183, 122X61, 122X91, 200X100, 61X183, 61X61, 61X91

ضخامت ورق پلکسی کریستال

ضخامت ورق های پلکسی کریستال یا ورق کریستال دارای اهمیت بسیار بالایی است. یکی از مهمترین اهمیت ها در ضخامت آنها این است که بیشترین طیف رنگی در پلکسی های رنگی مربوط به ضخامت 2.8 میلیمتر است و در سایز ضخامت ها کمترین میزان طیف های رنگی وجود دارد. بنابر این درصورتی که می خواهید ورق پلکسی رنگی خود را انتخاب و خریداری کنید بهتر است برای این ضخامت برنامه بریزید.

در ادامه این بخش به معرفی ضخامت های موجود در آریا پلکسی برای ورق کریستال می پردازیم. همانطور که لیست زیر مشاهده می کنید ما از ورق 2.8 میلیمتر نیز در فروشگاه خود موجود داریم که همانطور که گفتیم دارای طیف رنگی گسترده ای نیز هست.

پس خیالتان بابت این موارد راحت باشد و به کارشناسان ما تماس با خیالی راحت تماس برقرار کنید.

ضخامت ورق کریستال موجود در آریا پلکسی:

10 میل, 2 میل, 2.8 میل, 4 میل, 5 میل, 6 میل, 8 میل

خرید ورق پلکسی کریستال مشجر

ورق های رنگی و بدون رنگی پلکسی کریستال

ورق های پلکسی کریستال مشجر و یا ورق کریستال که با نام ورق آکریلیک و یا PMMA نیز شناخته می شوند در فروشگاه آریا پلکسی در ابعاد استاندارد 122X 183 موجود است و به راحتی می توانید با تماش با فروشگاه ما نسبت به خرید ورق پلکسی کریستال مشجر اقدام نمایید. در ضمن ضخامت های موجود درفروشگاه با بین 2 تا 10 میلیمتر متغییر خواهد بود.

قیمت ورق پلکسی کریستال

قیمت ها در فروشگاه ما بصورتی حرفه ای و منصفانه تعیین می گردند و ما در اینجا تمام تلاش خود بر این داشته ایم که مشتری را با رضایتی کامل همراهی کنیم. بنابر این از بابت قیمت ورق کریستال، نگرانی نداشته باشید و به راحتی با کارشناسان ما تماس گرفته و نیاز خود را اعلام نمایید و به راهنمایی آنها گوش بسپارید و با آنها نیاز خود را رفع کنید.