رنگ بندی پلکسی

معمولا در کار های تزئینی، رنگ بندی پلکسی گلاس استفاده می کنند که بسیار متنوع و جذاب هستند. ما در مقاله پلکسی گلاس از کجا بخریم از وبسایت آریا پلکسی، توضیح دادیم که از ورق پلکسی گلاس در صنایع گوناگون استفاده میکنند؛ زیرا از ماده ای پلاستیکی تشکیل شده است که دارای مقاومت بالا و وزن سبک است. پس با این اوصاف ورق پلکسی باید رنگ بندی متنوع و جذاب داشته باشد. از ورق پلکسی گلاس رنگی در صنایع کاردستی، آکواریوم و تجهیزات کامپیوتری و… استفاده می شود.

همچنین در مقاله خدمات لیزر پلکسی، توضیح دادیم این ورق ها به راحتی برش می خورند و می توان روی آن به راحتی نقاشی کرد. استفاده از ورق پلکسی در کارهای تزئینی و هنری بسیار رایج شده است که تنوع رنگی آن می تواند در این فعالیت راهگشایی مناسب باشد.

ورق پلکسی گلاس رنگی

ورق پلکسی گلاس رنگ بندی های بسیار گوناگون دارد. در این رنگ بندی ها، رنگ های استاندارد مانند قرمز، آبی، زرد، نارنجی، قهوه ای، سبز، کاربرد بیشتر دارند. از ورق پلکسی گلاس در ساخت لوستر و آباژور استفاده می کنند؛ زیرا این ورق ها تا حد زیادی نور را از خود عبور می دهند که این سبب می شود، افراد زیادی به دنبال خرید ورق پلکسی رنگی بروند. هرچه میزان ضخامت ورق پلکسی گلاس رنگی بیشتر باشد، میزان نوری که از آن عبور می کند کاهش می یابد. لازم به ذکر است که در ورق پلکسی گلاس اکریلیک شفاف، رنگ بندی وجود ندارد و نکته مهم تر اینکه رنگ ورق پلکسی هیچ تاثیری در قیمت ورق پلکسی ندارد.

جدول رنگ بندی ورق پلکسی

 

خاکستری سفید زرد صورتی بنفش قهوه ای آبی سبز نارنجی قرمز
نقره ای بژ شیری شرابی مخملی عسلی نیلی یشمی کرم حنایی
دودی کتانی هاویی ارغوانی ارکیده خردلی سرمه ای خزه ای سیر زرشکی
سربی پوست پیاز نخودی بادمجانی خاکی فیروزه ای زیتونی گوجه ای شرابی
سیاه آبی محو ماشی سرخابی کرم آبی سیر سبز لجنی پررنگ عنابی

 

نتیجه گیری

همانطور که در جدول بالا مشاهده کردید، رنگ بندی ورق پلکسی گلاس بسیار گسترده و متنوع می باشد. برای استفاده ورق پلکسی در دکوراسیون داخلی و نمای خارجی می توانید در ابتدا با توجه با همگن بودن رنگ و تناسب های موجود دامنه رنگی مد نظر خود را انتخاب کنید، سپس با استفاده از کاتالوگو راهنمای تولید کننده، رنگ مورد نظر خود را دقیق انتخاب کنید. همچنین می تواند خرید و اطلاع از آخرین قیمت ورق پلکسی را از فروشگاه آنلاین آریا پلکسی مشاهده نمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!