ورق مولتی استایل چیست؟ (کاربرد انواع ورق مولتی استایل)

ورق مولتی استایل چیست

ورق مولتی استایل چیست؟

ورق مولتی استایل از مواد abs ساخته میشود و در انواع ورق های مولتی استایل طلایی، نقره ای، براق، مولتی استایل خشدار و … استفاده میشود. مولتی استایل، در 2 نوع خشدار و یا آینه ای تولید میشود. محصولات مولتی استایل، انعطاف پذیری بالایی دارند و در موارد مختلفی کاربرد دارند. قیمت ورق های مولتی استایل در مقایسه با ورق های پلکسی گلاس مناسب تر می باشد. اگر شما هم قصد خرید ورق مولتی استایل را دارید بهتر است که قبل از کمی با کاربردها و ویژگی های آن آشنا شوید که در ادامه این مطلب از سایت آریا پلکسی درمورد این موارد با شما صحبت می کنیم.

کاربرد ورق های مولتی استایل چیست؟

این ورق ها ممکن است به شکل آینه ای و یا مولتی استایل طلایی خش دار باشد. این ورق ها ظاهری شیک و مسطح دارند. انعطاف پذیری بالای این ورق ها باعث میشود تا این ورق ها در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند.

از ورق مولتی استایل می توان در کارهای کوچک و بزرگ استفاده کرد. سطوح خمیده در آینه های معرق را می توان به کمک این ورق ها درست کرد. کاربردهای بیشمار این ورق ها در دکوراسیون باعث شده تا استفاده از آن به یک ضرورت تبدیل شود.

ورق مولتی استایل چیست؟

مولتی استایل چیست؟

مزایای ورق های مولتی استایل:

از جمله مهم ترین مزیت هی ورق مولتی استایل اینکه …

  • سطح چسبندگی آنها بسیار قوی است. همچنین می توان با چب های مخصوص این ورق ها را چسباند.
  • وزن کمی دارند و سبک هستند.
  • انعطاف پذیری بالایی از مهم ترین ویژگی های مفید این ورق های می باشد.
  • حمل و نقل این ورق ها راحت است و در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار وجود و می توان برای کارهای مختلف از آنها استفاده کرد.
  • برش و نصب ورق های مولتی استایل راحت است.
  • یکی از مهم ترین مزیت های این ورق ها این است که قابلیت حکاکی و برش دارند و برای ساخت تندیس ها و پلاک های تبلیغاتی از آنها استفاده میشود.

بهتر است این نکته را یادآور شویم که نباید از ورق های مولتی استایل در مکان هایی که در مقابل تابش نور مستقیم قرار دارند و یا با آب در تماس هستند استفاده نکنید.

ورق مولتی استایلابعاد ورق های مولتی استایل چقدر است؟

ابعاد آنها معمولا 120*60 سانتی متر است. ضخامت ورق مولتی استایل نیز می تواند متفاوت باشد ولی معمولا یک میلی متر است. این مدل از ورقها در انواع طلایی، نقره ای، خش دار، آینه ای و … وجود دارند و می توانند به صورت ساده و یا چسب دار باشد که با توجه به نوع کاربرد این شما هستید که انتخاب می کنید.

زمانی که فرآیند حکاکی بر روی یک انجام میشود، سطح مورد نظر با توجه به جنس روکش، تغییر رنگ میدهد. معمولا پس از حکاکی، رنگ زمینه سیاه میشود که این موضوع به علت مغزی ورق سیاه است.

 

مولتی استایل

انواع ورق مولتی استایل و کاربردهای آن

آشنایی با مولتی استایل خش دار

از معروف ترین و بهترین انواع ورق های مولتی استایل می توان به مولتی استایل خش دار اشاره کرد. علت نامگذاری این ورق همانطور که از نامش مشخص است، به دلیل خش هایی است که بر روی آن وجود دارد. این خش ها در طرح های زیبا و شیکی وجود دارند. از ورق های مولتی استایل خش دار برای فضاهای مدرن و دکوراسیون های مختلف استفاده میشوند. این ورق ها در انواع خش دار طلایی و نقره ای تولید میشود.

ورق مولتی استایل

همچنین برای ساخت انواع گیفت ها، لوح ها و … از ورق های خش دار استفاده میشود. این ورق ها به اندازه ورق های دیگر نمی توانند انعکاس نور داشته باشند و به همین دلیل در فضاهایی که در معرض تابش نور مستقیم هستند، از آنها استفاده نمیشود.

ورق مولتی استایل براق

یکی از پرطرفدارترین ورق های مولتی استایل، مولتی استایل براق است. این ورق ها می توانند نور را به خوبی منعکس کنند. برای لوح ها یا سطوح بیرونی هدایا از این ورق ها استفاده میشود. این محصولات در دکوراسیون های سلطنتی و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. این ورق ها زیبا، درخشان و جذاب هستند.

مولتی استایل طلایی

طلایی رنگ جذابی است که در بیشتر دکوراسیون ها استفاده میشود. برای ساخت انواع لوح، فضاهای داخلی و خارجی از ورق های مولتی استایل طلایی استفاده میشود.

در پایان اینکه …

ما در آریا پلکسی انواع طلق، ورق پلکسی گلاس و قیمت ورق مولتی استایل را ارائه میکنیم. حتما شما هم می دانید که هر کاری نیاز به یک متخصص دارد. اگر می خواهید در منزل و یا محل کار خود فضای جذاب و دلنشینی داشته باشید. ما با پیشنهادات ویژه خود می توانیم به شما مشاوره بدهیم که چگونه و برای چه قسمت هایی می توانید از ورق های مولتی استایل استفاده کنید. همچنین در برخی از موارد میتوانید برای تزئینات مختلف به جای ورق های فلزی از آنها استفاده کنید. پس با توجه به نیاز و کاربرد مورد نظر شما راه حل های متفاوتی وجود دارد تا اطرافتان را به یک محیط زیبا تبدیل کنید. امیدوارم که با خواندن این مطالب به طور کامل مفهوم اینکه ورق مولتی استایل چیست را درک کرده باشید.

منبع : navaio.ir

سوالات متداول

قیمت ورق مولتی استایل چگونه تعیین می شود؟

این ورق ها را نسبت به ضخامت و اندازه، قیمت گذاری می شود و رنگ در قیمت آن ها تاثیری ندارد.

ورق مولتی استایل چیست؟

مولتی استایل، از مواد abs ساخته میشود و در انواع ورق های مولتی استایل طلایی، نقره ای، براق، مولتی استایل خشدار و … استفاده میشود.


امکان ارسال نظر وجود ندارد!