ورق پلکسی تایوانی

جالب است بدانید که بیشتر از ۹۰% ورقهای پلکسی گلاسPlexiGlass موجود در کشور ایران ساخته شده در کشور تایوان می‌باشند. ورق پلکسی تایوانی محبوب ترین نوع ورق پلکسی میان تولیدکنندگان، تابلو سازان و درکل فعالان حوزه تولید به حساب می‌آید. هیچ یک از کشورهای تولید کننده ورق پلکسی گلاس نتوانسته اند به حد کشور تایوان نیاز بازار پلکسی را تولید و تامین کنند. تا پایان این مقاله ما را از سایت آریا پلکسی همراهی کیند.

دلیل بی نظیر بودن ورق پلکسی تایوانی چیست

مسائل زیادی وجود دارند که بی همتایی ورقهای پلکسی ساخت تایوان را کاملا توجیه می‌کنند. اینجا درباره برخی از آنها که مهمترین هستند آنها آغاز می‌کنیم:

کیفیت مواد اولیه عالی و بی نظیر است

در تولید پلکسی های تایوانی کیفیت مواد اولیه مهم ترین و اصلی ترین شرط تولید میباشد. به این معنی که کارخانه های ساخت پلکسی گلاس در تایوان هیچ وقت کیفیت مواد خود را تنها به دلیل صرفه جویی کردن و کسر هزینه به مقدار چند دلار و چند سنت، پایین نیاورده اند. تولید کنندگان تایوانی ورق پلکسی گلاس با این دید و عملکرد موفق شده اند سهم بسیار زیادی از بازار ایران را برای خود به دست آورند. این عملکرد بلند مدت و همیشگی آن ها باعث اعتماد هرچه بیشتر مشتریان و سود خطوط تولیدکننده های این کارخانه در کشور تایوان بوده است.

کیفیت ساخت بسیار بالاست

دومین دلیل برای توضیح بر بی نظیر بودن ورقهای پلکسی گلاس ساخت کشور تایوان این است که کیفیت ساخت ورق پلکسی تایوانی بسیار بسیار بالا است. استفاده از دستگاه های خیلی دقیق و به کار گرفتن اپراتور های کاردان، آموزش داده شده و متخصص سبب می شود که این ورقهای پلکسی از کیفیت ‌و طول عمر قو العاده‌ای بهره مند باشند. و علاوه بر تمام نکات گفته شده، ورقهای پلکسی گلاس تایوانی دارای تنوع رنگی بسیار گسترده ای هستند.

ورقهای پلکسی گلاس با به کارگیری روش ریخته گری مسطح ساخته می‌شوند. مواد مذاب میان دو لایه شیشه تزریق شده و بعد از اینکه خنک شد، قالب شیشه ای گشوده می شد. هرچند این سلسله مراتب طی چند مرحله انجام می‌پذیرند.

درصورتی که کم کاری یا خطایی در هر یک از مرحله های تولید رخ بدهد به شکلی کاملا مستقیم در کیفیت ورق تولید شده تاثیرگذار خواهد بود. در این میان شرکتهای تایوانی تولید کننده ورق پلکسی موفق شده اند با موفقیت  ورق پلکسی گلاس استاندارد را تولید و عرضه کنند.

اگر ورق پلکسی تایوانی نبود چه اتفاقی می‌افتاد

با این تعريفاتی که ارائه کردیم شاید سوال باشد که در صورت نبودن ورق پلکسی تایوانی چه اتفاقاتی رخ می‌داد؟

وجود انواع ورق پلکسی تایوانی، با این کیفیت، شفافیت، جذابیت و تنوع امری بسیار بسیار مهم در صنعت میباشد. و درصورت نبودن آنها جای خیلی چیزها در صنعت کاملا خالی و غیر قابل پر کردن می‌بود.

اگر ورق پلکسی تایوانی نبودند حروف برجسته روی ورقه ها روشنایی یکدستی نداشتند.

اگر این ورقه ها نبودند ما هرگز نمی توانستیم رنگ های زیبا، جذاب و جذب کننده را حتی تصور کنیم.

اگر ورق پلکسی تایوانی تولید نمیشد ما هیچگاه معنی و مفهوم برش تمیز و بی دردسر را نمیفهمیدیم.

و درنهایت اگر ورقهای پلکسی تایوانی ساخته نمی‌شدند براقیت و شفافیت هیچ معنای مفهمومی نداشت.

ورق پلکسی تایوانی را از کجا می‌توانیم بخریم؟

همان‌طور که در اواسط این مطلب توضیح دادیم، جهت خرید ورق پلکسی تایوانی لازم است از راه سایت های تخصصی فروشگاهی اقدام به خرید کنید؛ در غیر این حالت ممکن است خدمات کاملی دریافت نکنید و رضایت کاملی از خرید خود نداشته باشید.

ممکن است شما لازم داشته باشید که ورق پلکسی گلاس را به تکه ها و قطع که های متفاوتی قسمت کنید و یا طرح هایی متنوع با استفاده از لیزر را روی ورق پلکسی تایوانی برش بدهید. پس باید لازم است به دنبال فروشگاهی بگردید که به علاوه فروختن انواع ورق پلکسی گلاس، خدمات کنار آن را نیز برای شما انجام بدهد. بهترین سایت برای خریدن ورق پلکسی تایوانی سایتی است که می‌تواند برای مشتری خدمات برش لیزری هم ارائه دهد. که این امر سبب صرفه جویی در زمان و هزینه مشتری خواهد شد.

پس وقتی بخواهیم این سوال را یک بار دیگر بیان کنیم که پلکسی گلاس تایوانی را بهتر است از کجا بخریم؟ جواب درست این میباشد که لازم است خرید را از فروشگاهی انجام دهید که خدمات برشکاری، خمکاری و پرداخت کاری را خم به شما ارائه کنند. در فروشگاه آریا پلکسی همه خدمات جانبی ورق پلکسی گلاس به شما مشتریان ارائه داده می‌شود.

برکرفته از: panjiva.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم