ورق پلی کربنات دو جداره

ورق پلی کربنات دو جداره

مهم ترین ویژگی ورق پلی کربنات، شفافیت بالا و خاصیت عبور نور آن می باشد که این ورق را به عنوان یک جایگزین مناسب برای شیشه معرفی می کند. در عین حال این ورق از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است و مقاومت ضربه ای آن حدود 250 برابر شیشه است و نشکن می باشد. همچنین این ورق ها عایق حرارتی نیز هستند و ضریب انتقال حرارت در آنها 5kw/m2 است که بسیار کمتر از ضریب انتقال حرارت در شیشه با همان ضخامت است. این ویژگی باعث عدم تبادل هوای گرم و سرد بین فضای داخل و خارج پوشیده شده از ورق پلی کربنات و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. پلی کربنات عایق صوتی خوبی نیز می باشد و به علت وجود لایه UV در این ورق، مانع عبور اشعه ماوراء بنفش به زیر ورق می شود.

دسته: برچسب: ,

توضیحات

ورق پلی کربنات دو جداره یکی از انواع پلکسی گلاس های پیشرفته می باشد که مصارف خاص تری دارد و در ساختمان ها بیشترین کاربرد را ایفا می کند. برای تهیه ورق پلی کربنات دو جداره با آریا پلکسی در تماس باشید.

مهم ترین ویژگی ورق پلی کربنات، شفافیت بالا و خاصیت عبور نور آن می باشد که این ورق را به عنوان یک جایگزین مناسب برای شیشه معرفی می کند. در عین حال این ورق از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است و مقاومت ضربه ای آن حدود 250 برابر شیشه است و نشکن می باشد. همچنین این ورق ها عایق حرارتی نیز هستند و ضریب انتقال حرارت در آنها 5kw/m2 است که بسیار کمتر از ضریب انتقال حرارت در شیشه با همان ضخامت است. این ویژگی باعث عدم تبادل هوای گرم و سرد بین فضای داخل و خارج پوشیده شده از ورق پلی کربنات و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. پلی کربنات عایق صوتی خوبی نیز می باشد و به علت وجود لایه UV در این ورق، مانع عبور اشعه ماوراء بنفش به زیر ورق می شود.

خواص ورق پلی کربنات دو جداره

نصب انواع ورق های پلی کربنات نیز بسیار آسان است و قابلیت خم پذیری نیز دارد و عملیات اره کاری، سوراخ کاری، فرزکاری و جوشکاری نیز بر روی این ورق ها مقدور می باشد. صرفه اقتصادی پلی کربنات از جمله ویژگی و مزیت این محصول محسوب می گردد. در نهایت می توان گفت که طول عمر بالای این ورق ها و همچنین بازیافت آسان آنها به حفظ محیط زیست نیز کمک شایانی می کند. ویژگی ورق پلی کربنات به صورت خلاصه عبارت است از:

1-شفافیت بالا

2-دوام و مقاومت بالا

3-عایق حرارتی

4-عدم تبادل

5-مقاومت گرمایی بالا

6-مقاومت در برابر مواد شیمیایی و حلال ها

7-شستشوی آسان

8-طول عمر بالا

9-بازیافت آسان

10-نصب آسان

11-قابلیت خم پذیری

12-قابلیت عملیات اره کاری

13-قابلیت سوراخ کاری

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
مکالمه مستقیم با ما
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم.