خدمات لیزر پلکسی گلاس

دسته:

توضیحات

خدمات لیزر پلکسی گلاس، موضوعی است که وبسایت آریا پلکسی امروز قصد دارد آن را برای شما شرح دهد. پلکسی گلاس برای کاربردهای برش لیزری مانند نمایشگرهای محل فروش، علائم داخلی و خارجی و تبلیغات روشن مناسب است. سیستم های برش لیزری قادر به پردازش انواع ضخامت مواد هستند و حتی می توانند ورق های اکریلیک را تا 1 اینچ به راحتی برش دهند. لبه های شفاف و جلا داده شده در یک فرآیند کارآمد و تک مرحله ای بدست می آیند و نیاز به هرگونه پردازش اضافی را از بین می برند. خرید ورق پلکسی گلاس را می توانید از فروشگاه اینترنتی آریا پلکسی انجام دهید.

نمونه های کاربردی برش لیزری پلکسی گلاس

پرتو لیزر “ابزار” جهانی برای پردازش پلکسی و صرف نظر از شکل و ضخامت مواد آن است. مزایای برش لیزری در بخش پلاستیک و فناوری تبلیغات مسلم است.

 • فناوری تبلیغات
 • چاپ دیجیتال
 • ساخت غرفه مغازه و نمایشگاه
 • ساخت مدل معماری
 • نمایش می دهد
 • مواد POS
 • نامه ها
 • تابلوهای فضای باز و داخلی
 • تروفی های اکریلیک

ویژگی های برش لیزری پلکسی گلاس :

 1. دستگاه برش لیزری پلکسی گلاس از کنترلر Ruida استفاده می کند. از کار آنلاین / آفلاین، سیستم زبان انگلیسی، سرعت و قدرت برش قابل تنظیم پشتیبانی می کند.
 2. برش لیزری پرسپکس از آینه و لنز بازتاب کننده USA II – VI استفاده می کند، مقاوم در برابر سایش، نیازی به تغییر مداوم ندارد.
 3. دستگاه برش لیزری پرسپکس ازAuto CAD ، Corel draw ، Inkscape و سایر نرم افزارهای طراحی به طور کامل پشتیبانی می کند.
 4. حکاک لیزری پلکسی گلاس تایوان خط HIWIN / PMI را اتخاذ می کند، دارای دقت خوبی است.
 5. جلو و عقب برش لیزری پلکسی گلاس را می توان باز کرد که برای اقلام بلند امکان پذیر است. حد طول قطعه کار را بشکنید.
 6. دستگاه برش لیزری پلکسی گلاس دارای کولر آبی با کیفیت بالا می باشد. از تابش پایدار محافظت کرده و طول عمر لوله لیزر را افزایش دهید.
 7. برش لیزری Perspex دارای کلید اضطراری ایمنی است تا از ایمنی در حین کار اطمینان حاصل شود.
 8. حکاک لیزری پلکسی گلاس دارای دستگاه جمع آوری زباله است. آسان برای برداشتن نمونه ها و ذخیره مواد اولیه.

خدمات لیزرس پلکسی

برش لیزری

برش لیزری یک فرایند برش حرارتی است که در آن مواد با استفاده از لیزر دقیقاً به اشکال از پیش تعیین شده برش داده می شوند. پلکسی گلاس در اثر حرارت لیزر ذوب می شود و باعث خروج بخار ، دود و ذرات می شود که همه آنها باید فیلتر و استخراج شوند. یک سیستم استخراج آنها را حذف می کند ، دمای سطح برش را کاهش می دهد و یک فرایند کار مطلوب را تضمین می کند.

وبسایت آریا پلکسی یکی از نمایندگی های ورق پلکسی گلاس در ایران می باشد. شما عزیزان می توانید جهت خرید آنلاین ورق پلکسی  و انجام خدمات لیزر پلکسی گلاس به شرکت آریا پلکسی بپیوندید.

 

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم