دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام

دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام

در این مطلب از سایت آریا پلکسی قصد داریم درباره دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. شاید بدانید که ورق های پلکسی گلاس فرصتی خوب برای طراحی مجدد سرویس های بهداشتی و حمام های قدیمی میباشند. یکی از شلوغ ترین مکان‌های خانه سرویس بهداشتی بوده و پلکسی گلاس برای حفظ ظاهر آن فکر خوب و هوشمندانه ایست. ورق پلکسی گلاس گزینه خوبی نسبت به کاشی ها هستند زیرا در انتخاب این نوع ورق ها میتوانید در هزینه زیبا سازی فضای سرویس بهداشتی صرفه جویی کنید. برای آشنایی بیشتر با آریا پلکسی در این مطلب همراه باشید.

پلکسی گلاس چیست

جنس پلکسی گلاس نوعی ترموپلاستیک است که در تنوع بالا تولید میشود. جنس مناسب این ورقه ها خود یکی از دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام میباشد. انواع این ورقه ها شامل موارد زیر است:

  • پلکسی گلاس مات و آینه ای.
  • پلکسی گلاس شفاف.
  • پلکسی ترنسپارنت.
  • پلکسی گلاس رنگی

جنس پلکسی گلاس نسبتا خشک است و به صورت ورق های تخت تولید می‌شود. برای مثال شما قادر نیستید که آن را با دست خم کنید یا حالت دهید. این ورقها حالت پذیزی بالایی دارند اما نمی‌توان آنها را خم کرد، زیرا اگر فشار زیادی به آن وارد کنید باعث شکستن آن خواهید شد. لازم به ذکر است که جنس این ورق ها آنچنان نرم نیست و در فشار زیاد ممکن است که خورد شوند.

جنس ورق های پلکسی

جنس ورق های پلکسی گلس به نوعی است که در اثر ضربه خورد نمی‌شود و تکه از آن به جای دیگر پرتاپ نخواهد شد، در نتیجه خاطرشان کسی را تحدید نمیکند. همین خوصوصیت در این ورقه ها باعث محبوبیت بیشتر آنها و دوچندان شدن کاربردشان شده است.از خوصوصیات دیگر پلکسی گلاس میتوان به وزن سبک اشاره کرد، زیرا پکلسی گلاس ها از نوعی ترموپلاستیک تولید میشوند که وزن کمی دارد، این مزیت نیز دایره کاربردی و مصرفی آن را بالا برده است.

به طور خلاصه خصوصیت اصلی این ورقه ها سبک بودن آنهاست که یکی از دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام میباشد، زیرا:

  • سبک بودن آن امتیاز مثبتی نسبت به استفاده از شیشه است.
  • وزن پایین ورق ها برای ساخت وسایل تزئینی بسیار مناسب است.
  • برای استفاده از دکراسیون داخلی وزن پایین آن حسن بزرگی محسوب میشود.

سه عدد از دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام

حمام یکی از مکان‌هاییست که که حفظ حریم شخصی در آن بسیار مهم است‌. یک راه حل عالی برای حفظ حریم شخصی در حمام استفاده از پنجره های اکریلیک مات میباشد که با استفاده از آنها شما خواهید توانست از نور خورشید هم بهره بگیرید. در این قسمت با توضیح کامل در این مورد به شما کمک میکنیم که انتخاب بهتری داشته باشید.

 1 یک پنجره حمام اکریلیک مات بسیار مقرون به صرفه است

یکی از دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام مقرون به صرفه بودن آن است. استفاده از ورق های پلکسی گلاس یا اکریلیک در حمام بسیار مرقون به صرفه تر از شیشه خواهد بود. شما میتوانید با انتخاب پلکسی مات برای پنجره حمام خود از مزایای زیادی بهرمند شوید. ورق های پلکسی گلاس ۲ برابر سبک تر از شیشه های مات سنتی می‌باشند اما ۳۰ برابر مقاومت بیشتری نسبت به شیشه دارند. همچنین شما با هزینه کمی میتوانید آنها را تعویض نمایید.

2 یک پنجره حمام اکریلیک نور زیادی را به داخل می دهد

یکی دیگر از مزیت های پلکسی گلاس در حمام این است که اکریلیک نسبت به شیشه های مات معمولی نور بیشتری از خود عبور میدهد. در زمانی که در پنجره حمام خود از اکریلیک استفاده میکنید از نور طبیعی بیشتری برخوردار هستید. این کار راه حلی جالب برای نگهداری از برخی گیاهان  آپارتمانی در حمام است.

 3 نصب پنجره حمام اکریلیک مات آسان است

یکی دیگر از دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام این است که برای نصب ورق های پلکسی گلاس در پنجره حمام خود مهم نیست که ماهر باشید یا مبتدی، نصب آن به دلیل داشتن وزنی ۲ برابر سبک تر ازشیشه های معمولی این کار را برای شما ساده خواهد کرد.

نکاتی برای تمیز کردن پنجره حمام اکریلیک مات

برای تمیز کردن و گرد گیری پنجرهای پلکسی گلاس حمام باید از تمیز کننده هاب ضد الکتریسیته و پارچه میکرو فیبر استفاده شود. شما با این کار از جذب موادی که باعث ساییدگی آن یا گرد و غباری که ایجاد خراش بر روی پنجره میکند جلو گیری خواهید کرد. این کار باعث میشود که عمر پنجره خود را بالا ببرید و همیشه از آن سالم و تمیز نگهداری کنید.

سخن نهایی

در این مطلب از سایت آریا پلکسی دلایل استفاده از پلکسی گلاس در حمام و مزیت‌های این ورقه ها را در مقایسه با شیشه‌ بیان کردیم. به این نتیجه رسیدیم که بدون شک استفاده از پلکسی گلاس در حمام راه حل بهتر، درست تر، امن تر و مقرون به صرفه تری میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره درباره خرید انواع ورقه‌های پلکسی میتوانید با همکاران ما در سایت آریا پلکسی در ارتباط باشید.

منبع : marishomeimprovements.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم