ورق مولتی استایل از کجا بخریم؟

ورق مولتی استایل از کجا بخریم؟

شاید برایتان سوال باشد که بدانید باید ورق مولتی استایل از کجا بخریم، یا اصلا ورق مولتی استایل چیست؟ ما در این مطلب و مطالب دیگر سایت آریا پلکسی درباره تمام این مسائل، اعم از ورق مولتی استایل، اینکه ورق مولتی استایل چیست، ورق مولتی استایل ناوایو چیست، انواع ورق مولتی استایل کدام ها هستند، تولید کننده ورق مولتی استایل چه خصوصیاتی دارند، ورق مولتی استایل رنگی چه میباشد و غیره صحبت کرده ایم. این مسائل ممکن است افراد بسیاری را درگیر کنند، برای آشنایی بیشتر با این ورقه ها توصیه می‌کنیم این مطلب را مطالعه نمایید.

ورق مولتی استایل چیست؟

مولتی استایل ها یکی انواع معروف و حائز اهمیت میان پلکسی گلاس ها در بازار هستند که کاربرد های فراوانی دارند. این نوع از ورق مولتی استایل جهت ساختن انواع مختلف لوح تقدیر، گیفت، دکوراسیون داخلی و غیره کاربرد دارند که همین مسئله باعث شده محبوبیت آنها به شدت افزایش یابد.  انواع متنوعی از ورقه‌های مولتی استایل وجود دارند، می‌توان میان آنها به مولتی استایل طلایی، مولتی استایل خش دار و براق اشاره کرد که هرکدام طرفداران و کاربردهای خاص خودشان رادارند، در ادامه درباره این انواع بیشتر توضیح داده‌ایم.

انواع مولتی استایل ها

مولتی استایل ها دارای رنگها و شکل‌های متنوعی هستند. اما باید اعتراف کنیم که پرکاربرد ترینشان ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای میباشد. به‌صورت کلی ورقه‌های مولتی استایل را به دو روش تقسیم بندی می‌کنیم :

  • انواع ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای
  • انواع ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای خشدار و براق

ابعاد ورق های مولتی استایل چقدر است؟

ابعاد این ورقه ها در نوع طلایی و نقره ای 120 سانتی متر می باشد و ضخامتشان هم 1.5 میلیمتر است. انواع ورقه های مولتی استایل نقره‌ای و طلایی در دو جنس شفاف و خش‌دار تولید و عرضه می‌شوند. البته برای آسان شدن کاربرد مشتریان، این ورقه ها به صورت پشت چسبدار هم تولید می‌شوند.

کاربرد ورق های مولتی استایل طلایی و نقره ای

  • استفاده در ساخت انواع پلاک و تابلو
  • استفاده به عنوان روکش تزئینی در وسایل مربوط دکوراسیون داخلی
  • استفاده در ساخت انواع باکس های تزئینی گل و باکس گیفت

خلاقیت در استفاده از مولتی استایل، طراحی داخلی را دگرگون می کند

متریال و وسایلی که در دکور خانه استفاده می‌شوند باید از نظر خواص مکانیکی خاص و مناسب باشند. و علاوه بر کیفیت لازم است از نظر ظاهری نیز بتوانند نیاز زیبایی شناختی مخاطب را ارضا کنند. زمانی که متریالی از نظر ظاهری زیبا و از نظر مکانیکی مقاوم باشد و این دو فاکتور هردو باهم در یک وسیله موجود باشند می‌توانیم از نتیجه مطلوب آن انتخاب مطمئن باشیم.ورقه های مولتی استایل بسیار انعطاف پذیرند و همین موضوع باعث شده است انتخاب اکثر طراحان استفده از این ورقه ها باشد. دلیل دیگر محبوبیت این ورقه ها نزد طراحان ظاهر متنوع و جذاب آنهاست، ورقه های مولتی استایل در طرح و رنگ های بسیار تولید می‌شوند و انتخاب گسترده‌ای به مخاطب ارائه می‌کنند.

مولتی استایل یک پای ثابت پلاک و تابل

ورقه های مولتی استایل در رنگهای متنوع استفاده‌ی بسیاری در ساخت انواع مختلفی از پلاک ها دارند. به طور کلی می‌توانیم بگوییم که بیشترین کاربرد این ورقه ها در تولید رومیزی و پلاک است و در تولید این اشیا ورق پلی کربنات حرف اول رابرای گفتن دارد.

وقتی که بر یک ورقه مولتی استایل حکاکی می‌کنند، بسته به جنس ورق سطح آن تغییر رنگ خواهد داد. برای مثال در ورقه های نقره ای و طلایی بعد از حکاکی، جای حکاکی شده به رنگ سیاه درمی‌آید که این به خاطر مغز سیاه رنگ این ورقه ها است.

سخن نهایی

بعضی سوالات درباره ورقه های مولتی استایل وجود دارد، برای مثال اینکه آیا عکس در ورق مولتی استایل براق معلوم خواهد شد یا نه؟ این سوال به این معناست که آیا این ورقه ها مثل اینه عمل می‌کنند؟ باید بگوییم که بله. در ورق مولتی استایل شفاف تصویر قابل مشاهده است.افراد زیادی وجود دارند که ممکن است قصد خرید ورقه های مولتی استایل را داشته باشند. اگر شما هم جز این افراد هستید توصیه می‌کنیم حتما به رنگی که مدنظر دارید توجه کنید، انتخاب های طلایی ساده، طلایی خش دار، نقره ای ساده و نقره ای خش دار روبروی شما وجود دارند.نکته بعدی این است که نوع آنرا مشخص کنید. میخواهید ورقه مولتی استایل پشت چسب دار خریداری کنید یا ساده. این موضوع بر قیمت و کاربرد تاثیر مستقیمی خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر یا خرید انواع ورقه ها میتوانید به سایت آریا پلکسی مراجعه کنید.

منبع : sibu.a

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم