پلکسی گلاس پامنار

فروشگاه پامنار به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فروش انواع پلکسی ها و محصولاتی از این قبیل می باشند که از عده ای از جوانان پر شوق و متبحر تشکیل شده است. این مجموعه انواع محصولات خود را با بهترین کیفیت ممکن در اختیار خریداران قرار می دهد. قابل به ذکر است که این فروشگاه های پامنار دارای قدمتی طولانی از قدیم می باشند که می تواند اعتبار آن ها را برای خریداران تضمین نماید و خریدی با اطمینان داشته باشید. این فروشگاه در نظر دارد که با وجود کارشناسان متبحر و توانایی که دارند در پیشروی اقتصادی و ارائه محصولاتی شایسته نام این فروشگاه برای فروش به عرضه گذارند. ارسال این محصولات از طریق فروشگاه پامنار به سرتاسر کشور امکان پذیر می باشد و رضایت مشتری را به همراه دارد.

پلکسی گلاس پامنار به عنوان یکی از مجبوب ترین انواع پلکسی در فروشگاه پامنار شناخته شده است. در تهران بازار بزرگی از انواع طلق ها، اکرلیک، پروفیل های فلزی و… برای فروش به عرضه می رسند. این بازار درواقع بورس پلکسی گلاس پامنار می باشد. نکته قالب توجه این است که قیمتی که در این بازار پامنار عرضه می گردد مبنا و معیار قیمت گذاری در کل کشور است. این نوع از ورق های پلکسی گلاس که در فروشگاه پامنار به فروش می رسند جنس اکرلیک دارند و از ظرفیت بسیار بیشتر و بالاتری نسبت به شیشه برخوردارند.

پامنار

همچنین قابل به ذکر است که پلکسی گلاس پامنارعموما به صورت ورق تولید می شوند و این ورق ها در ضخامت و اندازه و رنگ های متفاوتی به چشم می خورند که کاربرد انواع آن در موارد زیادی از جمله دکوراسیون تزیینات و همچنین صنعت ساختمان سازی، صنعت تبلیغات، و مصارف شخصی متفاوت وهمچنین در استند سازی، تابلو سازی، سقف های کاذب، استفاده به عنوان نورگیر،ساخت لوگوهای متفاوت، دکور سازی و موارد مشابه دیگری میباشد. این پلکسی هادارای یک اندازه ی استاندارد برای تولید هستند و اکثرا اندازه ی کامل و استاندارد آن برای تولید122* 183است ولی برای داشتن انواع ورق های پلکسی در سایز های متفاوت و کوچک تر می توان آن را از مراکز فروش و سایت های مختلف سفارش داد. ولی ورق های پلکسی گلاس تایوانی از شهرت کیفیتی زیادی برخوردارند که دلیل این امرعدم وجود زدگی و زائده در سطح ورق هاست و این بزرگترین تفاوت بین ورق های ساخت تایوان با دیگر ورق های ساخته شده توسط سایر کشور ها محسوب می شود. یکسان بودن ضخامت پلکسی در تمام قسمت های آن یکی از مهم ترین ویژگی های آن ها می باشد. همچنین دارا بودن خاصیت عبور نور، انعطاف پذیری و شکل گیری این پلکسی ها، صاف بودن و یکدست بودن آن ها، سبک بودن آن ها و… از ویژگی های منحصر به فرد پلکسی گلاس ها می باشد.

پلکسی مات پامنار

پلکسی مات یکی از انواع پلکسی های موجود در فروشگاه های پامنار است که قابلیت عبور دادن نور را دارند، اما تصویر پشت آن مشخص نیست، نام گذاری این نوع از پلکسی ها نیز به همین دلیل است. به پلکسی های مات پلکسی اُپال هم می گویند. قابل به ذکر است که مقاومت و استحکام پلکسی های مات در مقایسه با انواع شفاف و درخشان آن تفاوتی ندارد چرا که متریال و ماده اولیه برای ساخت هر دو نوع پلکسی مشابه یکدیگر است. استفاده از پلکسی مات تا حد زیادی بستگی به طرح و ایده شما دارد داشتن بازتاب یا نداشتن آن، توسط ورقه های پلکسی مات یکی از عوامل تفاوت انتخاب در آن ها می باشد. پلکسی های ماتی که بازتاب ندارند اصالت و شک بودن منحصر به فردی را به وجود می آورند. ساختار تشکیل دهنده پلکسی مات اینگونه است که یک سمت پلکسی از ماده ملامین و کاغذ و طرف دیگر آن از یک نوع لایه محافظ از قبیل سلفون ایجاد شده است. مقاومت بالا در برابر فشار نسبت به شیشه استحکام بالا در برابر دما، قدرت محافظت بسیار در مقابل عوامل محیطی از قبیل باران و باد، عایق بودن پلکسی مات در مقابل رطوبت، انعطاف پذیری بالا، تنوع بسیار زیاد در رنگ و اندازه، شفافیت و درخشندگی بیشتر نسبت به شیشه، سبک بودن پلکسی از ویژگی های پلکسی های پامنار می باشد. از نظر نحوه رنگ بندی پلکسی های مات و انواع آن به دلیل مصرف بسیار زیادی که در زندگی روزمره امروزی دارند بخش عظیمی از رنگ بندی ها را به خود اختصاص می دهند. پلکسی های مات با وجود طیف گسترده ای از رنگ ها که شامل می شوند باعث هیجان هر تولید کننده ای می شود تا بتواند با به کارگیری ذوق و خلاقیت خود محصولاتی متنوع و کاربردی را تولید کند. پلکسی گلاس مات خود یکی از پر مصرف ترین انواع پلکسی های مات می باشد. رنگ های اصلی موجود جزء پر خرید ترین پلکسی های مات می باشند.

آریا پلکسی 05

پلکسی گلاس رنگی

ورق های پلکسی رنگی عرضه شده در فروشگاه های پامنار شامل 65 طیف رنگ هستند که در صنعت ساخت و ساز این ورق ها هررنگ دارای یک کد مخصوص به خود است. این ورق های رنگی سطحی کاملا براق دارند و از پرکاربرد ترین و پرفروش ترین نوع ورق های پلکسی هستند که معمولا از آن ها در صنعت تابلو سازی و تبلیغات و زمینه های دکوراتیو و تزیینی استفاده می شود. این ورق ها در ضخامت های مشخص عموما 2تا 2.8 میلی متر تولید می شوند. ورق های پلکسی اُپال جزء دسته ی ورق پلکسی رنگی محسوب می شوند که از بارز ترین ویژگی آن عبور نور از خود در کنار دید نداشتن است یعنی نور را از خود عبور می دهد ولی اجسام در پشت این ورق دیده نخواهند شد. فروشپاه های پامنار پلکسی های رنگی را در ابعاد مختلف برای فروش ارائه می دهند.

ورق پلکسی آینه ای

در توضیح این مطلب باید گفت ورق پلکسی آینه ای پامناردر واقع همان آینه های شیشه ای که دیده ایم هستند با این اختلاف که به جای شیشه از پلکسی شفاف در طراحی وساخت آن ها استفاده شده است. تولید کنندگان این نوع ورق با قراردادن یک لایه از جیوه دریک سمت ورق پلکسی شفاف و پوشاندن کامل آن توسط جیوه به تولید یک ورق پلکسی آینه ای خواهند رسید. از ویژگی های برتر این ورق ها نسبت به آینه های شیشه ای مقاومت زیاد آن در مقایسه با این آینه ها است که اندازه ی این مقاومت چیزی نزدیک به 6برابر است.

فروشگاه پلکسی پامنار

ورق پلکسی ترانسپارنت

این ورق یکی از انواع ورق های پلکسی رنگی به شمار می آید با این تعریف که این نوع ورق یک صفحه شفاف رنگی است با این قابلیت که اجسام از پشت آن قابل مشاهده می باشند. ازجمله کاربرد این ورق ها استفاده از آن ها به جای شیشه در پنجره های اُرسی است.

پلکسی مات پامنار

پلکسی مات یکی از انواع پلکسی های موجود درفروشگاه های پامنار است که قابلیت عبور دادن نور را دارند، اما تصویر پشت آن مشخص نیست، نام گذاری این نوع از پلکسی ها نیز به همین دلیل است. به پلکسی های مات پلکسی اُپال هم می گویند. قابل به ذکر است که مقاومت و استحکام پلکسی های مات در مقایسه با انواع شفاف و درخشان آن تفاوتی ندارد چرا که متریال و ماده اولیه برای ساخت هر دو نوع پلکسی مشابه یکدیگر است. استفاده از پلکسی مات تا حد زیادی بستگی به طرح و ایده شما دارد داشتن بازتاب یا نداشتن آن، توسط ورقه های پلکسی مات یکی از عوامل تفاوت انتخاب در آن ها می باشد. پلکسی های ماتی که بازتاب ندارند اصالت و شک بودن منحصر به فردی را به وجود می آورند. ساختار تشکیل دهنده پلکسی مات اینگونه است که یک سمت پلکسی از ماده ملامین و کاغذ و طرف دیگر آن از یک نوع لایه محافظ از قبیل سلفون ایجاد شده است. تولید این نوع پلکسی در کشورهای زیادی از جمله ایران انجام می گیرد. به دلیل نیازی که عموم مردم به استفاده از این نوع پلکسی ها دارند در اغلب موارد در دسترس هستند.

پلکسی گلاس شفاف 06

تفاوت پلکسی با شیشه

پلکسی ها در مقابل شیشه با وجود این که جایگزین مناسبی برای آن ها هستند اما اختلافاتی هم دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم:
❶ مقاومت بسیار بالای پلکسی یکی از اساسی ترین تفاوت های آن می باشد. این محصولات در برابر تغییرات دمایی و حرارتی بسیار یا دوام هستند.
❷ همچنین پلکسی ها در برابر فشار ، ضربه و رطوبت نیز دارای استجکام زیادی هستند.
❸ پلکسی ها همچنین دارای گارانتی می باشند که برای ورق های شفاف پلکسی ها 30 سال و برای انواع رنگی پلکسی ها 10 سال گارانتی تضمین شده می باشد.
❹ قابلیت منحنی شدن و فرم دهی این محصولات نیز از تفاوت های عمده و مهم پلکسی و شیشه می باشد.

پلکسی آریا

فروشگاه ها و مراکز خدماتی آریا پلکسی نیز از جمله مراکز فروش انواع و اقسام پلکسی ها در طرح و ها و رنگ های مختلف و ابعاد متفاوت می باشند. این فروشگاه ها با تضمین برترین کیفیت و دارا بودن متناسب ترین و بهترین قیمت برای خدمت رسانی آماده است. این شرکت آریا پلاست واردات و صادرات انواع ورق های پلکسی را برای دیگر کشورها در ایران به عهده دارد و به عنوان نماینده فروش نوآوران در ایران و شهر تهران شناخته شده است.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
مکالمه مستقیم با ما
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم.