ابعاد پلکسی گلاس | ابعاد استاندارد انواع Plexiglas

ابعاد ورق پلکسی و انواع استاندارد های ابعاد و سایز های پلکسی گلاس

ورق های پلکسی گلاس بصورت عمومی در ورق های کامل و نیم ورق استفاده می شوند. استفاده از انواع ابعاد ورق های Plexiglas در کاربرد های مختلفی صورت می گیرد و هریک می توانند در موردی استفاده شوند. در این مقاله در سایت آریا پلکسی ما به موضوع ابعاد پلکسی گلاس می پردازیم.

در این مقاله به بررسی ابعاد استاندارد ورق پلکسی گلاس ، ابعاد ورق پلکسی مات ، ابعاد ورق پلکسی دوغی و غیره پرداخته ایم.

انواع ابعاد ورق پلکسی گلاس

انواع سایز های ورق پلکسی

ورق های پلکسی گلاس بصورت انواع ورق ها در انواع مدل ها عرضه می شود. برای ورق های پلکسی مات ، دوغی ، رنگی و شفاف و انواع دیگری از ورق های Plexiglass عموما از یک ابعاد مشخص استفاده می شود و کاربرد دارند. ابعاد استاندارد ورق پلکسی گلاس 122×183 است که بصورت گسترده از این نوع ورق که به ان ورق کامل گفته می شود استفاده می شود.

ابعاد ورق های پلکسی گلاس:

  1. ورق کامل با ابعاد 122×183
  2. نیم ورق با ابعاد 122×91
  3. یک سوم ورق با ابعاد 122×61
  4. یک ششم ورق با ابعاد 61×61

این ابعاد همانگونه که گفتیم بصورت عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و توسط شرکت ها و فروشگاه ها به کارگاه ها و پیمانکاران فروخته می شود. اما روش هایی نیز برای برش و کوچک تر یا اندازه کردن سایز ها با نیاز اشخاص نیز وجود دارد.

نکات مهم در انتخاب ابعاد ورق های پلکسی گلاس

در این بخش از مقاله به برخی نکاتی که می تواند به شما در انتخاب و خرید پلکسی گلاس کمک کند می پردازیم.

یکی از این نکاتی شما می توانید بدان توجه کافی داشته باشید سایز کامل و ورق کامل است. ورق کامل پلکسی گلاس بصورت استاندارد 122×183 سانتی متر است و عموما از این ورق کامل در کارگاه ها و پیمانکاری ها استفاده می شود.

بنابر این دقت نمایید که درصورتی که میخواستید ورق کامل خریداری کنید حتما ابعاد ان باید 122×183 سانتی متر باشد و ورق های بزرگتر از آن معمولا وجود ندارد و ورق های کوچکتر از آن نیز یا برش داده شده اند و یا جزو سه دسته دیگر هستند یعنی نیم ورق ، یک سوم ورق و یک ششم ورق.

نکته دیگری که می توانید بدان توجه داشته باشید در ابعاد پلکسی گلاس انتخاب ابعاد مورد نیاز برای خرید است. بسیاری از پیمانکاران یا کارگاه ها شاید برایشان مهم نباشد که چه ورقی را انتخاب می کنند زیرا با برش لیزر می توانند آن را به قطعاتی کوچکتر تقسیم کنند.

اما در صورتی که شما بصورت شخصی و یا بدون برش لیزر قصد خرید پلکسی گلاس را دارید اما بایستی به این ابعاد پلکسی گلاس دقت لازم را داشته باشید.

برش پلکسی گلاس در ابعاد دلخواه

Aryaplexy با سالها فعالیت در زمینه عرضه و ارائه انواع ورق های پلکسی گلاس و کاشی های پلکسی امروزه مجهز به خدماتی است که می تواند به شما در نصب و به کار گرفتن این متریال یاری رساند.

سرویس برش لیزر پلکسی گلاس آریا پلکسی، برای شما این امکان را فراهم خواهد که به راحتی و بدون نیاز به حضور خود و تنها با دادن سایز و یا اشکال و قطعات مورد نیاز خود و انتخاب نوع ورقه پلکسی مورد نیاز، انواع پلکسی گلاس ها را در ابعاد پلکسی دوغی ، مات ، شفاف و ترنسپرنت و غیره برش بزند و به راحتی در اختیار شما بگذارد.

شما با استفاده از خدمت برش پلکسی گلاس می توانید به راحتی ابعاد پلکسی گلاس های خود را دربیاورید و از آنها استفاده مورد نیاز خود را داشته باشید. برای دسترسی به این خدمت شما به راحتی میتوانید با تماس با فروشگاه ما در بازار پامنار تهران ، فروشگاه آریا ستاره، اقدام به سفارش خود بصورت حضوری یا غیرحضوری نمایید و نیاز خود را برطرف نمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
مکالمه مستقیم با ما
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم.