انواع مولتی استایل

زمانی که درباره انواع مولتی استایل حرف می‌زنیم، اکثرا از محصولات پرکاربرد و شناخته شده ی بازار صحبت میکنیم. انواعی که در بازار ایران وجود دارند مولتی استایل‌های صاف و خشدار اند که در این مطلب به بررسی و معرفی آنها پرداخته خواهد شد. مولتی استایل ها با توجه به ویژگی‌ها، خصوصیات و مزیت‌های بسیاری که دارند مورد توجه خیلی از صنایع هستند و دربسیاری از آنان کاربرد دارند. همچنین به علاوه مزایا و کاربردها، قیمت پایین و مقرون به صرفه این محصول باعث افزایش تقاضای استفاده از آن شده است. اگر تابه حال آریا پلکسی را دنبال کرده و یا مطالب ما را مطالعه کرده باشید، میدانید که به شکل گسترده ای انواع ورقه های مولتی استایل را توضیح داده ایم و در مقاله های مختلف درباره اینکه مولتی استایل چیست و چه کاربرد هایی دارد به صورت مفصل صحبت کرده این. حال با یکدیگر به بررسی انواع ورقه های مولتی استایل خواهیم پرداخت.

انواع مولتی استایل از خشدار تا صاف مثل آینه

اگر قصد داشته باشیم انواع ورقه های مولتی استایل را اسم ببریم دو مدل می‌توانیم برای آن بشماریم؛ بعضی ها به نادرستی در دسته بندی کردن این محصول، آنرا با توجه به رنگ های موجود تقسیم می‌کنند، برای مثال این افراد می‌گویند مولتی استایل طلایی و نقره‌ای. درست است که طبق این معیار هم می‌شود این تقسیم بندی را انجام داد اما با این نحوه، یک مرحله از تقسیم بندی را را جا انداخته و مستقیما به مرحله بعد رفته اند. با این وجود انواع مولتی استایل ها کدام هستند؟ به صورت کلی و جامع، دو نوع پرکاربرد و شناخته شده‌ی این محصول عبارتند از دونوع مولتی استایل خشدار و مولتی استایل آینه ای. اگر به دنبال پلکسی گلاس مات میگردید کلیک کنید.

 ویژگی‌های مولتی استایل خشدار

این نوع مولتی استایل همانطور که از نامش مشخص است، رده‌هایی دارد که باعث می‌شوند به اصطلاح آنها را خش دار بگویند. این رده ها هم با چشم قابل مشاهده و هم قابل لمس هستند. اگر دست هایتان را بر مولتی استایل خشدار حرکت دهید، برآمدگی‌های آنرا زیر انگشت و ناخنتان احساس خواهید کرد، که همین ها نشان دهنده خشدار بودن این محصول می‌باشند.

این نوع از انواع مولتی استایل ها به خاطر وجود داشتن این برآمدگی‌ها یا خش‌ها روی سطح ورقه، این نوع از مولتی استایل ها مات هستند. مات بودن تنها به این معنی است که تصاویر در آن منعکس نمی‌شوند. به همین دلیل جهت استفاده در محیط‌ های بیرونی که ممکن انعکاس نور خورشید در آنها صورت بگیرد کاربرد مناسب‌تری دارد. برای مثال استفاده از این ورقه ها به عنوان تابلوی مطب‌، دفاتر حقوقی و این جور جاها درست است.

بیشتر بخوانید: ورق پلکسی تایوانی

این نوع ورق مولتی استایل دارای دو رنگ میباشد که عبارت‌اند از:

  • مولتی استایل خشدار طلایی
  • مولتی استایل خشدار نقره ای

به همین دلیل در اول مطلب ذکر کردیم که تقسیم بندی کردن انواع مولتی استایل براساس رنگ کاری نادرست است؛ زیرا قبل از بیان رنگ لازم است مدل مولتی استایل مشخص شود. هر ورق مولتی استایل خشدار، نقره ای یا طلایی است. این به آن معنا نیست که رنگ دیگری وجود ندارد. بلکه این دو رنگ، پرکاربرد ترین ها هستند و اکثر مشتری ها یکی از این دونوع را تهیه می‌کنند.

ویژگی های مولتی استایل آینه ای یا صاف

برعکس مدل قبل، نوع صاف ورقه های مولتی استایل مثل آینه صاف میباشد. به صورتی که می‌شود به جای آینه از آن استفاده کرد. این نوع از انواع مولتی استایل نیز دارای دو رنگ پرکاربرد و متداول طلایی و نقره ای است که استفاده از هرکدام کاملا سلیقه‌ای بوده و می‌توانید طبق ترجیح خود از هریک استفاده کنید.

جمع بندی

همانطور که در این مطلب اشاره کردیم، فهمیدیم که انواع مولتی استایل شامل مولتی استایل های خشدار و مولتی استایل های آینه ای می‌باشند و نمی‌توان به صورت دقیق بیان کرد که از کدام یک ممکن است در چه جاهایی استفاده کرد یا از کدام یک نمی‌شود در چه جاهایی استفاده کرد. در نتیجه انتخاب اینکه کدام نوع را در پروژه‌ی خود استفاده کنید به سلیقه و ترجیح شما بستگی دارد. اما قطعا برای بعضی از  فضاها، مثلا فضاهایی که نیاز است از مولتی استایل به عنوان آینه استفاده شود، به اجبار لازم است مدل آینه ای یا صاف به کار گرفته شود. برای مثال به کار بردن ورق مولتی استایل آینه ای جهت انجام کارهایی مانند آینه کاری فضای اداری، فضای تجاری یا خانگی و اینجور کاربرد ها مناسبتر است.

برای اطلاع از قیمت و خرید پلکسی گلاس اکریلیک کلیک کنید.

علاوه بر آن جهت زیبایی خیلی بیشتر می‌شود از ترکیب هر دو مدل استفاده کنید که در این صورت هم از نظر هزینه اختلاف زیادی ندارد هم زیبا تر میباشد. تلاش ما بر این بوده که این مقاله به شما کمکی در شناخت انواع مولتی استایل کرده باشد و با مطالعه آن توانسته باشید محصول مورد نظر خود را بهتر و درست تر انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره و خرید انواع ورقه های مولتی استایل میتوانید به سایت آریا پلکسی مراجعه کنید.

آریا پلکسی با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه فروش ورق های مولتی استایل و پلکسی گلاس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

منبع : aclanthology.org

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
مکالمه مستقیم با ما
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم.