آریاپلکسی؛ بزرگترین وارد کننده ورق کریستال

آریاپلکسی؛ بزرگترین وارد کننده ورق کریستال

ورق کریستال چیست؟

ورق کریستال ، یک نوع ورق شفاف است که برای کاربردهای داخلی از آن استفاده میشود. البته طلق کریستال یک نام تجاری برای ورق های پلی استایرن است، که با این نام شناخته شده اند و اصولا ورق هایی هستند که شفافیت بالایی دارند. از جمله دلایلی که باعث شده تا طرق کریستال پرطرفدار باشد می توان به میزان سختی آنها، قیمت مناسب و مقاومت شیمیایی آنها اشاره کرد.

این ورق ها در جاهای مختلفی کاربرد دارند، از جمله این کاربردها می توان به پوشش های شیشه ای داخلی، چراغ های سقفی، کابین حمام، صفحات روشن و … اشاره کرد. شاید یکی از دلایلی که باعث شده تا از این ورق ها در مکان های مرطوب استفاده شود، تمایل آنها به جذب کم آب است، البته این نکات بسیار مورد توجه قرار می گیرد. یکی از صنایعی که در تولید طلق های کریستالی شهرت دارند، صنایع ورق بومان است و کار آن تولید طلق های کریستال در طرح ها و رنگ های مختلف است.

علت محبوبیت ورق های کریستال این است که همانند ورق های پلکسی شفاف هستند و در بازار مشتریان خاص خود را دارند.

مزایای استفاده از ورق های کریستال:

مزیت های ورق کریستال در مقایسه با ورق های دیگر، قیمت ارزان و درصد پایین بلوری بودن آنها است. از ویژگی های ورق کریستال اینکه در صنایع ساختمانی به کار می روند و خاصیت ترد بودن و شکننده ای دارند. از جمله کاربرد این ورق ها در ساختمان سازی می توان به قطعات دکوراتیو باکس، سقف کاذب و شلف های تزئینی اشاره کرد. ورق کریستال در مقابل اشعه uv مقاومت کمی دارد و این عامل باعث شده تا در طراحی های داخلی بیشتر از طراحی های خارجی و فضای باز از این ورق ها استفاده شود.

کاربردها:

  • برای کابین و صفحه های دوش حمام؛
  • بسته بندی قطعات برای وسایل الکتریکی؛
  • پوشش های شیشه ای در داخل خانه؛
  • اسباب بازی؛
  • تابلوهای مخصوص تبلیغات؛

تنوع رنگ در ورق کریستال

این ورق ها معمولا تنوع کمتری در رنگ دارند، ولی در مقابل ورق های پلکسی گلاس تنوع رنگ بیشتری دارند و حتی با گذشت زمان هم رنگ آنها ثابت است، اما ورق های پلکس ممکن است بعد از گذشت زمان میزان رنگشان کمتر شود. درست است که این محصول در رنگ های کمتری وجود دارد اما بد نیست بگوییم که در بیشتر رنگ هایی که معمولا استاندارد هستند این ورق های تولید میشوند و به بازار ارائه میشوند.

آریاپلکسی؛ بزرگترین وارد کننده ورق کریستال

شرکت آریا پلکسی بزرگ ترین تولید کننده انواع ورق های پلیمری از نوع پلی کربنات در مدل های تخت، موجدار، دو جداره، سه جداره مثلثی، پلکسی اکریلیک، کریستال و … در اشکال مختلف رنگ ها و ضخامت های متفاوت است. این شرکت با در اختیارداشتن دستگاه های مجهز و مطابق با استانداردهای اروپا و همچنین با به کارگیری کارشناسان مختلف به بزرگ ترین تولیدکنندگان ورق های پلیمری تبدیل شده است. سایت آریا پلکسی علاوه بر آن به عنوان یکی از بزرگ ترین وارد کننده ورق کریستال معرفی میشود و شما می توانید برای خرید ورق کریستال و اطلاع از قیمت روز ورق های کریستال با تیم پشتیبانی سایت در ارتباط باشید و راهنمایی های مورد نیاز خود را از آنها دریافت کنید.

منبع : aliexpress.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!