پلکسی دوغی و همه آن چیزی که باید درباره آن بدانید!

پلکسی دوغی

سفید، جزو یکی از رنگ های خنثی می باشد که نماد کمال، خلوص، بی گناهی، تمیزی، برابری و سادگی، خودکفایی و شروع جدید دارد. به همین دلیل از این رنگ در بیشتر کارها و نماها استفاده میشود؛ زیرا می تواند خود را با رنگ های دیگر هماهنگ کند. پلکسی دوغی، به علت رنگ سفیدی که دارد یکی از پرکاربردترین رنگ های پلکسی به شمار می آید. برای آشنایی بیشتر با این ورق و طرز استفاده از آن با این مطلب از سایت آریا پلکسی همراه باشید.

تعریف پلکسی گلاس

پلکسی گلاس، یک نوع پلاستیک می باشد که نام های دیگر آن آکلیریک گلاس است و در ورق های استاندارد به ابعاد 182 و 122 به فروش می رسد. ویژگی های منحصر به فرد این ورق موجب شده است که طرفداران زیادی را در سراسر جهان به سمت خود جذب کند. ویژگی قابل توجه این ورق سبب شده تا طرفداران آن افراد مختلفی در عرصه های دکوراسیون، دکوراتیو، پزشکی و صنعت ماشین سازی باشند.

پلکسی گلاس در زمینه های مختلف تا حد زیادی پیشرفت کرده است، اما نمی توان به طور کامل مصارف آن را مشخص کرد، زیرا هر روز آن بیشتر اضافه میشود و ایده و محصولی جدیدی تولید میشود.

تفاوت پلکسی دوغی و پلکسی شیری و پلکسی استخوانی

پیش از اینکه درباره پلکسی دوغی، شیری و استخوانی توضیح دهیم، بهتر است بدانیم که همه آنها زیر مجموعه پلکسی گلاس رنگی هستند. در واقع ما کاربردهای پلکسی را به چند بخش کلی تقسیم کرده ایم که می تواند پاسخ کاملی به این سوال ها باشد.

کاربری تبلیغاتی و دکوراسیون داخلی : پلکسی گلاس هایی که برای دکوراسیون استفاده میشوند باید نو را از خود عبور دهند؛ که در اینجا بهترین مورد پلکسی دوغی یا شیری است. مدل استخوانی به علت اینکه نمی تواند نور را از خود عبور دهد، برای انکار مناسب نمی باشد.

با توجه به منبع نور و فاصله منبع تا صفحه پلکسی گلاس مس تواند اقدامات مشخص نمودن کاربرد پلکسی دوغی و یا شیری را انجام داد.

اگر منبع نوری به پلکسی نزدیک باشد و یا شدت زیادی داشته باشد بهتر است که از پلکسی شیری استفاده شود؛ زیرا این نوع پلکسی باعث میشود که چراغ یا لامپ ها پیدا نباشد و نور یکنواخت به محیط منتقل شود. اما اگر منبع نور محدودی در دسترس دارید و یا فاصله آن از 20 سانتی متر بیشتر است، بهتر است که حتما از ورق های پلکسی دوغی استفاده کنید؛ زیرا این ورق ها نور بیشتری را از خود عبور می دهند و می توانند کمبود نور سطح پلکسی را جبران کنند.

کاربری در صنعت و عمومی : در مواردی که نیاز به روشنایی و یا عبور نور نیست می توانید از پلکسی گلاس استخوانی استفاده کنید. که بر عکس پلکسی دوغی و شیری نور را از خود عبور نمی دهد؛ اما در مقایسه با دو مدل دیگر سفید تر است و دارای ظاهر براق و یکسانی است و تنها تفاوت آن در مدل عبور نور است.

به طور خلاصه تر می توان گفت که پلکسی گلاس دوغی و شیری نور را به راحتی از خود عبور می دهند و مدل استخوانی نمی تواند اینکار را بکند. شیری برای منابع نوری ضعیف نیست. البته توجه داشته باشید که قیمت این سه مدلورق هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد و تنها به برند و جنس آن بستگی دارد.

مزایای ورق پلکسی دوغی

رنگ سفید و دوغی تاثیرات بسیار زیادی بر بدن شخصیت افراد و محیط کار دارد که در ادامه آنها را به طور خلاصه به شما معرفی می کنیم. اگر شما هم جزو  کسانی هستید که به رنگ سفید علاقه دارید، پس دارای شخصیت متعادل و پایدار هستید، که کمال گرایی و داشتن زندگی ساده از مهم ترین خصوصیات آنها می باشد.

اگر وسایل منزل شما رنگ خاصی دارد، می توانید از پلکسی دوغی برای دکوراسیون و یا کابینت ها استفاده کنید. بازتاب رنگ وسایل اتاق در میزان سفیدی دیوارها و کابینت ها تاثیر می گذارد.

قیمت ورق پلکسی دوغی

با توجه به ابعاد و اندازه هایی که برای این محصول وجود دارد شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درمورد قیمت ورق پلکسی دوغی به سایت آریا پلکسی مراجعه کنید.

منبع: missouriglass.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم