خدمات برش لیزر فلزات

خدمات برش لیزر فلزات

در سری مقالات خدمات برش لیزر فلزات با ما همراه باشید تا شما را با برش فلزات با لیزر و نحوه ی انجام آن آشنا کنیم. امروزه در صنایع مختلف فلزات نقش اساسی دارد. برای برش فلزات روش های مختلفی وجود دارد که در گذشته از روش های سنتی مانند برش با اره مورد استفاده قرار می گرفته است. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی فلزات را توسط لیزر برش می دهد. در ادامه ی مقاله سایت آریا پلکسی به مزایای این روش بیشتر می پردازیم.

مزایای برش لیزر فلزات

• برش لیزر سرعت بسیار بالایی نسبت به سایر روش های برش را داراست.
• کیفیت بالای برش لیزر فلزات
• برش لیزر برای فلزات در ضخامت های متفاوت مناسب می باشد.
• هزینه ی برش لیزر نسبت به سایر روش ها به صرفه تر می باشد.
• کاهش ضایعات برش زده از قطعه
• کاهش درصد خطا در برش زدن قطعه

خدمات برش لیزر فلزات

نحوه عملکرد دستگاه برش لیزر فلزات

عملکرد دستگاه برش لیزر فلزات که به نام فایبر شناخته شده است در برش لیزر به این صورت است که ابتدا اشعه لیزری از نوک(هد) دستگاه ساطع می شود. اشعه ی دستگاه قسمت موردنظر جسم، ذوب، سوزانده یا تصعید می کند. ودر انتهای برش زدن با استفاده از گازهای با فشار بالا قطعات برش زده از سطح جسم جدا شده وسطح جسم را صیقلی می کند.

کاربرد برش لیزر فلزات

خدمات برش لیزر فلزات در صنایع مختلفی مانند ساخت زیورآلات، ماشین سازی، دکوراسیون، کیف و کفش و اسباب بازی کربرد زیادی دارد. شما می توانید این خدمات را با توجه به نوع نیاز و حوزه فعالیت خود از طریق سایت آریا پلکسی بهره مند شوید.

ابعاد دستگاه برش لیزر فلزات

این دستگاه ابعاد گوناگونی تولید شده و به بازار عرضه شده است اما ابعاد استاندارد آن، 30*50، 100*100 و …. می باشد. که در ابعاد بزرگتر به طور سفارشی تولید می شود.

عوامل موثر در قیمت برش لیزر فلزات

عوامل زیادی موجب تاثیر در قیمت برش فلز با لیزر می شود . عوامل موثری که در تعیین هزینه خدمات برش لیزر فلزات موثر است عبارت انداز:

1. تعداد تولید

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه خدمات برش لیزر فلزات، تعداد سفارش مشتری می باشد. دستگاه برش لیزر دارای قظعات مصرفی شامل نازل ها، لنز و گاز های مصرفی می باشد. پس می توان گفت هر چه تعداد سفارش برش زدن فلز توسط مشتری بیشتر باشد هزینه های قطعات مصرفی کمتر بوده در نتیجه هزینه ی تمام شده سفارش مشتری کاهش می یابد.

2. تنوع محصول در برش لیزر

یکی دیگر از عوامل مهم تاثیر گذاری می باشد. هرچه تنوع محصول مورد نظر مشتری برای برش لیزر کمتر باشد سرعت کار بشتر بوده در نتیجه هزینه ی تمام شده برای این خدمات کاهش می یابد.

3. ضخامت فلز

ضخامت فلز تاثیر مستقیمی با عمر مفید قطعات مصرفی دارد بدین صورت که هرچه ضخامت فلز کمتر باشد مواد مصرفی دستگاه کمتر بوده در نتیجه عمر مفید قطعات دستگاه بیشتر می باشد.

4. جنس قطعه

همان طور که در بالا ذکر شد، جنس قطعه هم مانند ضخامت رابطه ی مستقیمی با عمر مفید قطعات دستگاه دارد. میزان مصرف گاز در برش لیزر قطعات متفاوت است پس هزینه ی هر برش هر قطعه با دیگری متفاوت خواهد بود.

خدمات برش لیزر فلزات

همان طور که در مقاله ی سایت آریا پلکسی ذکر شد؛ هزینه خدمات برش لیزر فلزات به عوامل بسیاری اعم از جنس، تعداد، تنوع و ضخامت فلز بستگی دارد که می توانید قبل از سفارش دادن این خدمات با در نظرگرفتن مشخصات قطعه انتخابی هزینه ی خدمات را استعلام بگیرید. مجموعه ی آریا پلکسی با چندین سال سابقه در این حوزه خدمات برش لیزر فلزات را با هزینه ی مناسب و با بالاترین سرعت خدمات رسانی آماده ی پذیرش سفارشات شما مشتریان عزیز می باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
مکالمه مستقیم با ما
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم.