خدمات برش لیزر پروفیل

خدمات برش لیزر پروفیل

در ابتدای مقاله خدمات برش لیزر پروفیل این نکته قابل ذکر است که پروفیل یکی از پرکاربرد ترین اجزای تاسیسات در پروژه های ساختمانی، صنایع پتروشیمی و نفت و گاز بوده و در انواع مختلف تولید شده و به بازار عرضه می شود. خدمات برش لیزر پروفیل که در سایت آریا پلکسی عرضه می شود؛ در زمان های گذشته به صورت سنتی از ابزارهای دستی مانند اره یا هواگاز کاربرد زیادی داشته است. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی به وسیله برش لیزر پروفیل که برخلاف روش های سنتی، با دقت و سرعت بالا و با کمترین خطا انجام می شود. درادامه مقاله سابت آریا پلکسی به توضیح بیشتر این خدمات می پردازیم.

انواع روش برش لیزر پروفیل

1. لیزر حالت جامد

سرعت برش زدن در لیزر های حالت جامد به خصوص در برش زدن ورقه های نازک بسیار بیشتر می باشد. این امر توسط اشعه ایی با طول موج تقریبا1.03 میکرو متر امکان پذیر می شود. این بدین معنی می باشد که انرژی بیشتری به وسیله ی ماده جذب می شود و درنتیجه سرعت لیزرهای حالت جامد به دلیل وارد کردن انرژی بیشتر به پروفیل، برش سریع تری دارد.

2. لیزر CO2

این لیزر از لحاظ دوام و مقاومت که امتحان خود را پس از سال ها پس داده اند. این لیزر در برش لبه ها کیفیت بالایی داشته و به صورتی که نیاز به انجام برش لیزر مجدد نمی باشد. طول موجو این لیزر 10.6 میکرومتر است.
مزایای برش لیزری پروفیل
این روش نسبت به سایر روش ها ویژگی های زیادی دارد به همین دلیل نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار در حوزه صنعتی و ساختمانی جلب کرده است. از مزایای برش لیزر پروفیل می توان به دقت و سرعت بالای آن در برش زدن پروفیل اشاره نمود. همچنین برش هایی با کیفیت بالا، کمترین ضایعات و عدم ایجاد تغییر در ساختار پروفیل از مزیت های استفاده از برش لیزر می باشد.

نحوه برش لیزر پروفیل

خدمات برش لیزر پروفیل در مجموعه آریا پلکسی به این صورت انجام می شود که نور خروجی به عنوان یک منبع پر توان به محل برش پروفیل هدایت و بر روی سطح کوچکی از قطعه مورد نظر تابیده و متمرکز می شود. انرژی خروجی بر روی جسم موجب ذوب، سوختن یا بخار شدن ماده ی جسم مورد نظر شده و این مواد توسط گاز های کمکی که می توان به اکسیژن و نتیروژن اشاره نمود؛ از نقطه ی برش خورده دور شده و سطح صاف و صیقلی را ایجاد می کند. این نکته حائز اهمیت است که انتخاب توان دستگاه و گاز برش بستگی به جنس قطعه و ضخامت آن دارد.

هزینه برش لیزر پروفیل

هزینه ی خدمات برش لیزر پروفیل مطابق با مواردی محاسبه می شود. هزینه ی برش لیزر پروفیل وابسته به ضخامت ورق، جنس قطعه و گاز مناسب با آن قظعه می باشد که پس از تعیین کردن این مسائل هزینه ی نهایی این خدمات مشخص می شود.

خدمات برش لیزر پروفیل

مجموعه ی آریا پلکسی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه و مناسب ترین قیمت توانسته این خدمات را به مشتریان عزیز عرضه کند. برش لیزر پروفیل یکی از خدماتی است که این مجموعه انجام داده و اماده ی قبول سفارشات از شما مشتریان می باشد.
همچنین علاوه بر آشنایی شما با برش لیزر پروفیل در این مقاله، به آشنایی شما با مجموعه آریا پلکسی در این راستا پرداختیم. شما می توانید با مراجعه به سایت مجموعه از خدمات برش لیزر پروفیل بهره مند شوید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم