انواع ورق های مولتی استایل

انواع ورق های مولتی استایل

وقتی از انواع ورق های مولتی استایل حرف می‌زنیم بیشتر از محصولاتی صحبت میکنیم که در بازار متداول هستند. هرچه که در بازار ایران وجود دارد انواع ورق های مولتی استایل صاف و خشدار میباشد که در ادامه این مطلب هرکدام را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با توجه به ویژگی‌ها و مزیت‌های زیادی که این محصول دارد، طبیعتا مورد توجه تعداد زیادی از صنایع نیز می‌باشد. همچنین، قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن، درخواست ها و استفاده از این محصول را بیشتر کرده است. چنانچه تا حالا مطالب آریا پلکسی را مطالعه کرده باشید، میدانید که ما به صورت کلی و جزئی به انواع ورق های مولتی استایل پرداخته و در مقالات بسیاری درباره اینکه مولتی استایل چیست و در چه مواردی کاربرد دارد به طور مفصل پرداخته ایم. و در این مطلب با یکی دیگر به توضیح و بررسی انواع ورقهای مولتی استایل خواهیم پرداخت.

انواع ورق های مولتی استایل

وقتی بخواهیم انواع ورق های مولتی استایل را نام دسته بندی کنیم به دو مدل خواهیم رسید؛ هرچند بعضی ها به نادرستی دسته بندی این محصول را با توجه به رنگ آن انجام می‌دهند، برای مثال می‌گویند مولتی استایل طلایی، مولتی استایل نقره‌ای و.. هرچند اینگونه هم می‌شود آنها را تقسیم کرد اما با این روش، درواقع یک مرحله را جا انداخته و مستقیما به سراغ مرحله بعدی رفته اند. با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، انواع مولتی استایل ها چه هستند؟

به صورت کلی دو نوع پرکاربرد از این محصول وجود دارد، که عبارت اند از :

  1. مولتی استایل خشدار
  2. مولتی استایل آینه ای

ورق های مولتی استایل خشدار و ویژگی‌های آن

این نوع از انواع ورق های مولتی استایل همانطور که از نام آن مشخص است، رده‌هایی دارد که به آن خش گفته می‌شوند و هم با چشم قابل دیدن است و هم به‌راحتی می‌توان این خش‌ها را لمس کرد. وقتی که ناخنتان را روی ورق مولتی استایل خشدار بکشید، برآمدگی‌های مشخصی زیر انگشت و ناخن خود خواهید یافت که علامتی بز مدل خشدار بودن این ورقه است گ. مثل این می‌ماند که بر روی سطحی فلزی، سمباده کشیده شده باشد. به خاطر وجود داشتن این برآمدگی‌ها و خش‌ها، این نوع ورق مولتی استایل، مات میباشد و تصاویر در آن منعکس نمی‌شوند.

 

این نوع از ورقهای مولتی استایل در دو رنگ وجود دارند که عبارت هستند از :

  • مولتی استایل خشدار طلایی
  • مولتی استایل خشدار نقره ای

ورقهای مولتی استایل آینه ای یا صاف و ویژگی های آن

برعکس مدل قبلی که انواع ورق های مولتی استایل نام بردیم، نوع صاف این ورقه ها کاملا مانند آینه صاف میباشد. به حدی که قادر هستید به جای آینه از این ورقه ها استفاده کنید. این نوع ورق مولتی استایل در دو رنگ پرکاربرد طلایی و نقره ای موجود است که کاربرد و استفاده هرکدام از آنها سلیقه‌ای میباشد.

ورق مولتی استایل نازک جز انواع مولتی استایل است یا خیر

در بازار امکان دارد اشاره‌هایی درباره این محصول شود اما حقیقت این است که کلفتی، نازکی و به طور کلی ضخامت ورق جز نکات برای جداسازی انواع مولتی استایل به حساب نمی‌آید، این محصول به طور معمول طبق ابعاد استانداردی تولید می‌شود و از حد تعیین شده و مشخصی نمی‌تواند نازک تر ساخته شود.

جمع بندی و نتیجه گیری

در این مطلب درباره انواع ورقه های مولتی استایل و موارد استفاده آنها صحبت کردیم. چنانچه اشاره و مطرح شد، انواع ورق های مولتی استایل شامل و تولید کننده ورق مولتی استایل و مولتی استایل های خش‌دار و مولتی استایل های آینه ای می‌باشند. و به طور کلی نمی‌توانیم بگوییم دقیقا از کدام یک از آنها می‌شود در چه جاهایی استفاده کرد و در چه جاهایی نمیتوان. پس انتخاب اینکه از کدام یک از این دو نوع مولتی استایل استفاده کنید کاملا به سلیقه شما وابسته است. اما قطعا برای بعضی اماکن، مثلا فضاهایی که باید از ورق مولتی استایل به عنوان آینه استفاده کرد، حتما باید از مدل آینه ای، صاف استفاده شود. برای مثال به کاربردن قطعات مولتی استایل آینه ای برای فضاهای اداری، تجاری، خانگی و غیره مناسب است. لازم به ذکر است که برای زیبایی خیلی بیشتر می‌شود از ترکیب کردن دو مدل بهره برد که از لحاظ هزینه نیز اختلاف زیادی با حالت‌های دیگر ندارد. تلاش ما در سایت آریا پلکسی بر این بوده که این مطلب برای شما مفید باشد و با خواندن آن بتوانید محصول مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کنید.

منبع : tabeshshop.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم