برش لیزر پلکسی گلاس

برش لیزر پلکسی گلاس

پلاکسی گلاس ماده ای شفاف و شبیه به پلاستیک و شیشه است اما مقاوم تر از آن می باشد. این ماده با نام های مختلفی همچون اکریلیک، طلاق، پلکسی و … شناخته میشود و انواع مختلف رنگی، ترانسپارت، معمولی، فسفری، مات، میرور، شفاف، سفید و مشکی و … با ابعاد و ضخامت های متفاوت پیدا میشود و به دلیل ویژگی های خاصی همچون وزن کم، شفافیت، مقاومت زیاد و قابلیت شکل پذیری باعث شده تا در ساخت ماکت، تندیس، لوح تقدیر، تابلوی طبقات، ویترین فروشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع متریال پلکسی در استفاده از برش لیزری

  • پلاکسی گلاس رنگی : این ورق ها کاربرد زیادی دارند و در خدمات برش پلکسی و حکاکی از آنها استفاده میشود و نور را از خود عبور می دهد، اما طرف دیگر طلق دیده نمیشود.
  • پلکسی ترانسپارت معمولی : این ورق بیشتر در فضاهای نورگیر استفاده میشود.
  • ترانسپارت فسفری : این ورق ها در مقایسه با دو مورد قبلی کاربردی محدود تری دارد اما جلوه و زیبایی بیشتری دارند و اکثر در محصولات فانتزی استفاده میشوند.
  • ورق پلکسی گلاس مات : این ورق ها نیز کاربرد کمتری دارند و بازتاب نور ندارند.
  • پلکسی گلاس های میرور : این نوع پلکسی از جیوه و پلکسی شفاف ساخته شده است که شبیه به ساخت آینه است و اکثرا برای تزئینات داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • پلکسی گلاس شفاف، سفید و مشکی : این ورق های در موارد خاصی می توانند جایگزین مناسبی برای شیشه باشند.

دستگاه مورد نیاز برای برش لیزر پلکسی و طلق

بهترین روش برای برش لیزر پلکسی و طلق استفاده از برش با دو دستگاه برش لیزر CO2 و trotec است که دارای هزینه مناسب و به صرفه است. هر دو فرآیند حکاکی و برش را با دقت و سرعت بالا بدون هیچگونه خطا و انحراف انجام می دهد.

مزایای برش لیزر طلق و پلکسی

با استفاده از خدمات برش لیزر پلکسی می توان ایده هایی که دارید را به راحتی عملی کنید. از جمله مزیت های لیزر طلق و پلکسی اینکه برای حکاکی و برش ظریف، دقیق و تمیز، حکاکی کردن طرح ها و نقش های بسیار سخت و پیچیده، حکاکی عکس روی پلکسی و طلق، ساخت آرم و لوگو، ساخت انواع محصولات تبلیغاتی مانند ساعت، ساخت تابلوهای طبقات و … مورد استفاده قرار می گیرد. شاید اگر بخواهیم تمامی کاربردها و مزیت های ورق پلکسی گلاس را نام ببریم در اینجا فضا کافی نباشد. اما بسیاری از چیزهایی که در اطرافتان وجود دارد از این محصول ساخته شده است.

خدمات برش لیزر پلکسی گلاس

یکی از مواردی که دستگاه های لیزر آن را به خوبی برش می دهد، پلکسی گلاس است. طلاق یا پلکسی گلاس است. این ماده در ضخامت های مختلفی بین 1 تا 30 میلی متر در بازار وجود دارد و ضخامت های بالای 30 میلی متر نیز در دسترس است. اگر می خواهید ورق های پلکسی گلاس را در تعداد نامحدود خریداری کنید می توانید از طریق سایت آریا پلکسی این کار را انجام دهید، زیرا قیمت ورق پلکسی گلاس در این سایت مناسب است و برای برش لیرزی برای مصارف مختلف به صرفه تر است.

منبع : troteclaser.com

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

دریافت لیست قیمت، مشاوره و سفارش فوری
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم