محصولات

فروشگاه

فروشگاه اینترنتی پلکسی گلاس، آریا پلکسی، ارائه دهنده انواع پلکسی گلاس در ضخامت ها و ابعاد گوناگون آماده ارائه محصولات به شما است. کاربرد های زیادی برای پلکسی گلاس مانند: آشپزخانه، صنعت ساختمان، تزئینات، انواع استند و باکس پلکسی و … مورد استفاده است.

پلکسی گلاس ها که موادی شبیه به شیشه اما با خواص متفاوت هستند، در متریال های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند. آریا پلکسی خدمات متنوعی را نیز برای پلکسی گلاس ارائه می دهد، از جمله: برش پلکسی گلاس، خم کاری و …

برش طلق و پلکسی گلاس با دستگاه های دقیق برش لیزر انجام می گیرد و می تواند تمامی نیاز های شما به ابعاد و اشکال مختلف پلکسی گلاس را برطرف نماید. کافی است با فروشگاه اینترنتی پلکسی گلاس، آریا پلکسی تماس بگیرید.

فروش تنوع بی نظیری از انواع پلکسی گلاس های رنگی در فروشگاه آریا پلکسی واقع در بازار پامنار تهران، فروشگاه آریا ستاره. خرید پلکسی گلاس به شکل تلفنی و یا حضوری با بهترین قیمت ممکن است. مات، براق، متالایز و دیگر متریال ها موجود می باشد. طراحی و ساخت انواع سازه های پلکسی، طلق و ورق های اکریلیک با بهترین قیمت و کیفیت. برای بهره مندی از خدمات ما می توانید با ما تماس بگیرید یا به آدرس ذکر شده مراجعه فرمایید. متخصصان ما آماده رفع تمامی نیاز های شما در این زمینه می باشند.

مشاهده همه 7 نتیجه